Hledáme lidem práci Manpower

PLC programátor

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš vyrazit do světa? Do našeho týmu špičkových odborníků hledáme dobrodruhy - samostatné, zodpovědné a zvídavé programátory PLC nebo robotů, kteří se nebojí vycestovat na pár dní a mají praktické zkušenosti s programováním PLC. Nepotřebujeme, abys exceloval v německé nebo anglické gramatice, důležité je umět se s zákazníkem v cizím jazyce domluvit a s diplomacií s ním komunikovat.

Naši PLC programátoři o sobě říkají: " Není nejdůležitější být super programátor, neděláme vyšší programování. Musíme být dobří technici, elektrika a mechanika nás musí bavit. Jsme univerzálové, co se nebojí vzít šroubovák do ruky a jdou zkoumat, když je to nutné. Jsme dobrá parta softwarářů, když je třeba, radíme se, pomáháme si. "

Popis pozice:

  • Oživuješ stroje tak, aby dělaly, co mají
  • Budeš dělat na zajímavých projektech v cizině (cca 80% projektů je v Německu)
  • Každý projekt je různorodý, každý zákazník je jiný, jde většinou o tvůrčí úkoly s vysokým stupněm realizace
  • Některé projekty si můžeš připravit z domova, pak jen vyjedeš k zákazníkovi vše implementovat
  • Hlavní výhodou v EUROSOFTU je možnost plánování volného času, když budeš chtít, v práci zabereš, a pak můžeš být třeba měsíc doma
  • Budeš se podílet na velkých zajímavých projektech u firem zvučných jmen

Profil kandidáta:

  • Znalost německého nebo anglického jazyka určitě na komunikativní úrovni
  • Praktické zkušenosti s programováním PLC (Siemens SIMATIC STEP 7, WinCC flexible) - bez toho to nepůjde
  • Výhodou je znalost systémů Allen Bradley, InTouch, Zenon nebo robotů (KUKA, FANUC, ABB, Motoman)
  • Zkušenosti s vývojem průmyslové automatizace
  • Ochotu cestovat po světě
  • Komunikativnost, samostatnost, vztah k technice, pečlivost, flexibilita, zvídavost

Nabízíme:

  • Zajímavou a nestereotypní práci v příjemném prostředí rostoucí a perspektivní firmy

  • Možnost variabilní pracovní doby

  • Finanční ohodnocení dle odvedené práce

  • Možnost firemních jazykových kurzů a dalšího vzdělávání v rámci firmy

  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů placeného volna, 2 sick days, stravenky v hodnotě 100 Kč, neomezený mobilní tarif po roce spolupráce a mnoho dalšího)

  • Jablonec nad Nisou
  • Lucie Sedláčková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. října
  • Žďár nad Sázavou
  • Industrial Automation Services s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. července
  • Plzeň
  • STRKAN s.r.o.
  • 28 500 – 39 500 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Skotnice
  • 153 s.r.o. "v likvidaci"
  • od 22 000 Kč
  • Zachrašťany
  • SPM 11 s.r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Přerov
  • PROJEKT 47, s.r.o.
  • Ascari s.r.o.
  • 26 800 – 30 000 Kč
  • Nárameč
  • Jaroslav Jelínek
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Ostrava
  • KRAKOWSKI SILESIA s.r.o.
  • Ostrava
  • Centrum moderní stomatologie s.r.o.
  • od 18 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ auto benefit benefity Bor Brod den domov druh důležité EU hlavní hledám hodnocení IT kandidát kurz Lom měsíc mobil mobilní tarif Most možnost náplň práce nová ohodnocení pečlivost plán plánování pozice práce pracovní programátor prostředí samostatnost sick day spolupráce stravenky tarif v Německu vysoký vyšší vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost anglické automat automatizace díl dobro doby doma elektrika finanční firemní firmy jazyk kov mobilní náplň německé odbor odpovědné placené PR pracovní doby praktické profi program programátoři projekt průmysl průmyslové příjemné robot stroj systém technici tým úkol úkoly v práci volna vztah z domova zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost