Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Catering chef/pokladní - Continental Barum - Otrokovice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Otrokovice
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Máte zkušenosti s koordinací cateringových akcí, jste kreativní, flexibilní a nebojíte se práce? Pak jste tu správně! V naší firemní restauraci Aramark, u významného klienta Continental Barum v Otrokovicích, hledáme komunikativní/ho a administrativně schopnou/ého kolegyni/kolegy na pozici pracovník provozního cateringu a asistent prodeje v jedné osobě. Pojďte s námi kouzlit úsměvy na tvářích našich zákazníků.

Náplň práce:

  • ranní směny od PO – PÁ v čase 6:00 – 14:30, dále dle domluvených akcí
  • zajišťování office service – příprava akcí v prostorách klienta, dovoz občerstvení, úklid po akci
  • budete odpovědní za čistotu, estetičnost a správnou přípravu stolů, tabule apod., kreativitě se meze nekladou
  • budete odpovídat za včasnou a profesionální obsluhu klientů
  • budete ověřovat a zpracovávat pokladní doklady, dodací listy a přijaté faktury
  • také budete mít odpovědnost za vystavené faktury a řádné hospodaření s finančními prostředky
  • dále vás čeká příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • bude na vás, aby byla naše firemní restaurace hezky čistá
  • pokud bude potřeba, tak budete pomáhat kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí, máme zde skvělý kolektiv a pomáháme si, jak nám čas dovolí

Co od Vás očekáváme:

  • určitě se neobejdete bez dobrých komunikačních schopností, příjemného a reprezentativního vystupování
  • základem jsou zkušenosti se zajišťováním cateringových akcí, popřípadě vyučení v oboru číšník/servírka
  • pokud máte zkušenosti s administrativní práci a s prací na pokladně, máte plusové body
  • toto by měl být váš recept na každý den: špetka píle smíchaná s dávkou nadšení do práce
  • u nás jsme tým a hledáme kolegy, kteří mají týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • možnost stát se Arakoučem – lídrem nováčků
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Continental Barum, s.r.o., Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát