Volné místo ve firmě Manpower

Dělník ve výrobě za 170 Kč/hod. a volnými víkendy

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:

Začněte pracovat pro jednoho z největších výrobců technických, medicinálních a speciálních plynů v ČR.

Hledáme dělníky v Ostravě s nástupem ihned za 170 Kč/hod. a volnými víkendy.

Popis pozice:

  • budete pracovat na výkladce a nakládce lahví s technickými plyny
  • ručně manipulovat s lahvemi a řízení VZV

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat na směnnost (ranní, odpolední směny)
  • máte oprávnění/ zkušenost s řízením VZV (případně proškolíme)

Nabízíme:

  • Mzda 170 Kč/hod.
  • Příplatek za odpolední směnu 22 Kč/hod.
  • Smlouva na HPP
  • Dotované stravování v kantýně
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost přestupu do kmene
  • Zázemí moderního provozu
  • Volné víkendy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Závodní stravování
Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE