Práce: Mzdová účetní - pružná pracovní doba #f5mCX

lokalita: Havlíčkův Brod zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Zajímá Tě oblast lidských zdrojů a chceš si v tomto oboru dále prohlubovat své znalosti? Orientuješ se ve mzdové problematice a zákoníku práce? Baví Tě jak komunikace s lidmi, tak i administrativa?
  • Pro přední nadnárodní výrobní společnost hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Mzdová účetní.

  • Kompletní vedení mzdové a personální agendy
  • Příprava pracovně-právních dokumentů a podkladů ke mzdám
  • Komunikace s externím zpracovatelem mezd
  • Správa HR databáze a docházkového systému
  • Komunikace s institucemi státní správy
  • Podpora HR procesů (správa, evidence OOPP, zákonná školení apod.)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné interní a externí zaškolení
  • Pružná pracovní doba
  • Firemní vzdělání
  • 13. a 14. mzda
  • Příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu/penzijní připojištění
  • Multisport karta

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
  • Znalost mzdové problematiky PODMÍNKOU
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 35.000 Kč

Kontaktní osoba

Alexandra Hulíková

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist