Hledáme lidem práci Manpower

SKLADNÍK s průkazem VZV - Nový Jičín

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste vlastníkem platného VZV průkazu? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu?

Pak jste pro nás správný kandidát! Pro našeho klienta působícího v automobilovém průmyslu aktuálně hledáme šikovného skladníka.

Popis pozice:

Jaká pracovní náplň Vás čeká?

- manipulace s materiálem, vychystávání dílů a součástek ze skladu do výroby

- kontrola objednávek v systému SAP a IPA

- komunikace s externími dodavateli

- kontrola materiálu dle dokumentace

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?

- SOU/ SŠ vzdělání

- manuální zručnost a samostatnost

- ochota pracovat ve třísměnném provozu

- průkaz VZV

- schopnost pracovat na PC

- zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

Společnost nabízí:

- zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele kousek od Nového Jičína

- motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

- příspěvek na stravování

- příspěvek na životní a penzijní pojištění

- 5 týdnů dovolené, Sick days

- příspěvek na dopravu

  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Nový Jičín
  • Bartoňova pekárna s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Kopřivnice
  • NH stavby s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Příbor
  • MANSVO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Krhová
  • Svoboda & syn s.r.o.
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • Kameny.cz s. r. o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • KLEMAT CZ s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Pracanti s.r.o.
  • 25 500 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • OVOCENTRUM V+V s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Auto Kora top s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • CZO Morava s.r.o.
  • SKATRANS s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • od 25 000 Kč
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Zveřejněno: 5. února
  • Odry
  • Správa silnic Moravskoslezského kraje,…
  • 22 400 – 28 790 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Fulnek
  • Technické služby města Fulnek,…
  • 25 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Kateřinice, Nový Jičín
  • From-To s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 23 100 – 29 102 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Poděbrady
  • COMFI, s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Příbram
  • RAVAK a.s.
  • 18 500 – 20 000 Kč
  • Třebíč
  • TIPA Telekom plus a.s.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Semily
  • LEŠENÍ FLEKNA s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. října

Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, AMES s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, Ředitelství silnic a dálnic s. p., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., C.S.CARGO a.s., Grafton Recruitment s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., RenoServices, s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Radek Jež, 100% REWORK s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., BoBaek Europe, s.r.o., Bartoňova pekárna s.r.o., AXMA s.r.o., MN Auto CZ s.r.o., KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o., NH stavby s.r.o., Z-Group bus a.s., Hromádko s.r.o., Tomáš Beňo, MANSVO s.r.o., Svoboda & syn s.r.o., VAST TERCIA, spol. s r.o., Kameny.cz s. r. o., KLEMAT CZ s.r.o., Pracanti s.r.o., HECKL s.r.o., PARTR spol. s r.o., ARPETA Group, a.s., Life consulting s.r.o., OVOCENTRUM V+V s.r.o., Auto Kora top s.r.o., LV TRANS spol. s r.o., CZO Morava s.r.o., SKATRANS s.r.o., CIE METAL CZ, s.r.o., MOBIKO plus a.s., INTER PAN s.r.o., CIE PLASTY CZ. s.r.o., BLS dopravní stavby s.r.o., Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, Technické služby města Fulnek, příspěvková organizace, XENO TRANSFER s.r.o., From-To s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice

Nový Jičín, Sedlnice, Kopřivnice, Lešná, okres Vsetín, Mankovice, Mošnov, Valašské Meziříčí, Odry, Studénka, Rožnov pod Radhoštěm, Bravantice, Jistebník, Klimkovice, Všechovice, okres Přerov, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdek-Místek, Vsetín, Bartošovice, Suchdol nad Odrou, Příbor, Krhová, Fulnek, Kateřinice, okres Nový Jičín

Odbory - proč a jak je založit

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

AJ auto automobil bonus dokumentace hledám hodnocení Jičín kandidát komunikace mobil Most náplň práce nové Nový Jičín ohodnocení plat pojištění pozice práce pracovní příspěvek samostatnost sick day sklad SOU společnost stabilní stravování vzdělání zaměstnavatel Zruč díl dokument dovolené externí finanční kontrola kov materiál náplň PC penzijní penzijní pojištění PR pracovní náplň profi průmysl schopnost součást systém výroby zkušenost životní