Volné místo ve firmě Albert Česká republika, s.r.o.

Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku lahůdek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ždírec nad Doubravou
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Základní

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň:

  • připravíte si úsek pro zákazníky – nakrájíte salámy, doplníte ostatní lahůdky, případně ugrilujete pochoutky z masa
  • během směny udržujete úsek čistý, doplněný a správně označený
  • budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Co u vás oceníme:

  • praxe z maloobchodu na obdobné pozici
  • dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co vám nabízíme:

  • mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

  • Jihlava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 46 500 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Mikulov, Břeclav
  • Personalista Billa
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 5. dubna
  • Úvaly
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 18. dubna
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 55 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká spořitelna, a.s., TextilEco a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., PK ham spol. s r.o., Hilti ČR spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RKO GROUP a.s., AUTOSALON KUDRNA CZ a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MIPOPLAST s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Nekupto s.r.o., TESCOMA s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ID Retail Services s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ForCamping s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., VEZEKO s.r.o., SANITINO s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Lidl Česká republika s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu

Celá ČR, Hlinsko, okres Chrudim, Chotěboř, Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Chrudim, Moravany, okres Pardubice, Humpolec, Jihlava, Vysoké Mýto, Pardubice, Čáslav, Velké Meziříčí, Litomyšl, Holice, Choceň, Svitavy, Loket, okres Benešov

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

benefit benefity den dodržování IT lahůdky měsíc Most náplň práce práce pracovní praxe příspěvek samostatnost směny sport tarif týden zaměstnanec dny dovolené firemní kov náplň obchod Ostatní PR pracovní náplň případ roční týdny tým volna zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity