Dělník / Operátor výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mladá Vožice
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.000 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pozici: Dělník / Operátor výroby

Místo výkonu práce: Mladá Vožice (cca 20 min z Tábora, Votic a Vlašimi)

Náplň práce:

  • Obsluha montážních automatů a jednoúčelových montážních strojů nebo práce na vstřikovně plastů.
  • Konkrétně se jedná o přípravu obalového materiálu, operace s výrobky, kartony, etiketování a zaznamenávání vyrobené produkce ručním skenerem do informačního systému.
  • 3sm provoz 8 hod směny

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve 3 sm provoze
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Mzdu 20.000 – 27.000 tis / měsíc
  • Nadstandardní příspěvky za směnnost nad rámec zákoníku práce (+20 Kč/hod za odpolední směnu)
  • Prémie za kvalitu práce
  • Extra bonus za docházku
  • Příspěvek na dojíždění do práce
  • Dotované stravování (oběd za 22 Kč)
  • Osobní účet pro oblast zdraví, kultura, sport, vzdělávání, cestování 1.500,– Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí zavedené stabilní firmy
  • Stabilní dlouhodobou práci