Vedoucí kontrolorů kvality v logistice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro mezinárodní logistickou společnost hledáme zkušeného kolegu/kolegyni s velmi dobrou znalostí skladových procesů a technologií a znalostí postupů zajišťování kvality. Hledáme přirozenou autoritu, se schopností vést a motivovat menší tým kontrolorů. Velmi dobrá znalost anglického jazyka je na této pozici podmínkou.

Hlavní náplň:

  • řídí a zodpovídá za činnosti týmu kontrolorů
  • řídí všechny činnosti v oblasti kvality pro zkušební a měřící zařízení
  • spolupracuje při dodavatelských auditech
  • zajišťuje údržbu a kalibraci měřících zařízení
  • odpovídá za rozhodování o zadržení produktů na základě inspekčních plánů
  • reportuje ukazatele kvality

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu 1000Kč/měsíc
  • příjemné, moderní pracovní prostředí
  • stravenky 100Kč
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost skladových procesů a technologií
  • výborná znalost postupů zajišťování kvality
  • AJ na velmi dobré úrovni slovem I písmem
  • znalost programu SAP
  • schopnost pružně řešit nestandardní situace
  • výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení, spolehlivost, týmový hráč