Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku masa a ryb

Třebíč
Zkrácený úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Albert Česká republika, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Albert Česká republika, s.r.o.

Albert je známou značkou po celém Česku a více než 300 našich obchodů obslouží každý týden čtyři miliony zákazníků. Supermarkety i hypermarkety najdou zákazníci v každém kraji. Albert se řadí k největším soukromých zaměstnavatelům v zemi. Nabízíme práci a příležitosti pro rozvoj širokému spektru profesí a cílových skupin – od absolventů škol všech úrovní přes maminky po mateřské a rodičovské dovolené po aktivní důchodce; od provozních profesí v našich prodejnách přes jejich management až po vysoce specializované pozice v mnoha odděleních naší centrály nebo v logistice.

Aktuálně pro naši prodejnu Albert hledáme uchazeče/-ku na pozici:

Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku masa a ryb (zkrácený úvazek 30h/týden)

Pracovní náplň:

  • ráno nachystáte čerstvé maso pro zákazníky
  • připravíte maso pro další prodej (např. naložíte steaky, napíchnete maso na jehlu, okořeníte mleté maso)
  • průběžně doplňujete sortiment a udržujete úsek čistý
  • budete se věnovat zákazníkům a komunikovat s týmem

Co u vás oceníme?

  • praxe z maloobchodu na obdobné pozici
  • dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím
  • samostatnost a orientace na zákazníka
  • práci ve směnném provozu

Co vám nabízíme?

  • mzdu vyplácenou k 10. dni v měsíci a její pravidelné roční navyšování
  • zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na firemní zboží, stravenkovou kartu)
  • přísun vitamínů a ovoce
  • Multisport kartu
  • 4 týdny dovolené, po 2 letech o týden volna více

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | Tábor Tábor
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. července
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. | RABBIT Trhový Štěpánov a.s. | Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí
  • od 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně | JEDNOTA, spotřební družstvo… | Vsetín Vsetín
  • do 23 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně | JEDNOTA, spotřební družstvo… | Vsetín Vsetín
  • do 23 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. června
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | Blatná Blatná
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | MASO UZENINY PÍSEK, a.s. | Vimperk Vimperk
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. března
Jan Vepřek | Jan Vepřek | Brno Brno
  • 33 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. března
VELTA SOLUTION a.s. | VELTA SOLUTION a.s. | Příbram Příbram
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 13. srpna
VELTA SOLUTION a.s. | VELTA SOLUTION a.s. | Příbram Příbram
  • 19 500 – 21 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
VELTA SOLUTION a.s. | VELTA SOLUTION a.s. | Příbram Příbram
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 19. července
BILLA, spol. s r. o. | BILLA, spol. s r. o. | Vlašim Vlašim
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 17. března
BILLA, spol. s r. o. | BILLA, spol. s r. o. | Chomutov Chomutov
  • od 17 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
BILLA, spol. s r. o. | BILLA, spol. s r. o. | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
AGENTURA RR s.r.o. | AGENTURA RR s.r.o. | Třebíč Třebíč
  • od 19 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 21. května
Robert Kubal | Robert Kubal | Teplice Teplice
  • 23 900 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. září
TEMPO, obchodní družstvo | TEMPO, obchodní družstvo | Opava Opava
  • od 80 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. dubna
KUDOVI s.r.o. | KUDOVI s.r.o. | Slavkov u Brna Slavkov u Brna
  • od 90 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. září
Rhenus Logistics s.r.o. | Rhenus Logistics s.r.o. | Nučice, Praha-západ Nučice, Praha-západ
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
Jobnext s.r.o. | Jobnext s.r.o. | Německo Německo
  • 55 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
Personal Partner s.r.o. | Personal Partner s.r.o. | Modletice Modletice
  • 18 600 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července
Eva Nechvátalová | Eva Nechvátalová | Železná Ruda Železná Ruda
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Česká spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, 21 Consult Group s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, TESCOMA s.r.o., Möbelix, Petr Havlík, Louda Auto a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., mBlue Czech, s.r.o., VEZEKO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Manažer / manažerka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Truhlář / Truhlářka, Zahradník / Zahradnice, Dělník / Dělnice, Prodejce / prodejkyně vozů, Energetik / Energetička, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přijímací technik / technička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Třebíč, Velké Meziříčí, Jihlava, centrum, Jihlava, Celá ČR, Kozlov, okres Jihlava, Pístov, Jihlava, Moravské Budějovice, Velká Bíteš

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT