Hledáme lidem práci Manpower

SPECIALISTA/KA KVALITY pro IMS

Lokalita Zdice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro důležitého dodavatele do automobilového průmyslu hledáme nového kolegu nebo kolegyni do oddělení kvality.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za zajištění fungování systémů managementu kvality v závislosti na požadovaných standardech
  • koordinování standardů, zajišťování vzdělávání a podpora výroby
  • kontrola a zavádění procesů a standardů na podporu neustálého zlepšování
  • vedení dokumentace o průběhu auditu podle stanovených metodik
  • zpracování závěrečných zpráv z auditu
  • kontrolování účinnosti přijatých opatření
  • auditní činnost

Profil kandidáta:

  • vzděláni min. USO technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace v normách kvality
  • pokročilá znalost práce na počítači (MS office)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a práci ve firmě s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvky do penzijního/životního fondu
  • stravenkový paušál
  • spolupráce na zajímavých projektech a technologiích, příjemné prostředí a práci ve firmě s dlouholetou tradicí

  • Příbram
  • TROX KS Filter s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
včerejší
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Dolní Benešov
  • MSA, a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Protivín
  • OM PROTIVÍN a.s.
  • od 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. srpna
  • Ostrava
  • Weppler Czech s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 15. září
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Český Těšín
  • FINIDR, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Ostrava
  • RSBP spol. s r.o.
  • 32 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Bystřice, Benešov
  • ALPLA, spol. s r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Letovice
  • METAL GRANIT spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Blansko
  • Diecézní charita Brno
  • 28 200 – 36 500 Kč
  • Blansko
  • Bustec production s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Šumperk
  • Auto Kubíček s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • AUTOSALON SVITÁK s.r.o.
  • 36 000 – 40 000 Kč

UCB TECHNOMETAL, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TROX KS Filter s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., ECOM spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., NKT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Trenkwalder a.s., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, MCE Slaný s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., HR Direct s.r.o., Markmont, s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, Věra Pietrasová, Human-Res s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Etimos Human s.r.o., CentralWork s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PORR a.s., Prusa Research a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Výzkum a vývoj, Technik / technička automatizace

Praha 6 - Ruzyně, Žebrák, Beroun, Hořovice, Cerhovice, Lety, okres Praha-západ, Unhošť, Mýto, Rudná, okres Praha-západ, Chýně, Příbram, Chrášťany, okres Praha-západ, Rakovník, Kladno, Hrádek, okres Rokycany, Tuchoměřice, Rokycany, Slaný, Praha

Odbory - proč a jak je založit

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

AJ audit auto automobil Bor činnost data den dění dokumentace důležité EU fond hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy kvality management mobil náplň práce NDA nová nové odpovědnost Office ohodnocení paušál pec podpora pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí specialist specialista spolupráce stravenkový paušál vedení vzdělávání znalost anglické činnosti dar dokument finanční jazyk kontrola kov list náplň odbor odborné oddělení penzijní počítač PR proces procesů profi projekt průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí příspěvky rok řidič standard systém technické technolog výroby životní