Hledáme lidem práci Manpower

Projektový technolog – lisování plastů

Lokalita Zdice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významného dodavatele do automobilového průmyslu hledáme novou posilu do týmu technologů. Ideálně se zkušenostmi s lisováním plastů.

Popis pozice:

  • zajištění nových projektů
  • příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série a vzorkování nového výrobku
  • zlepšování procesů a produktů, vedení příslušné technické dokumentace
  • organizace strojního zařízení
  • tvorba nových přípravků a zařízení, kontrola náběhu nových výrobků
  • jednání s potencionálními zákazníky, tvorba cenových návrhů
  • vyhledávání dodavatelů potřebného materiálu, strojního a zkušebního zařízení

Profil kandidáta:

  • vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s cenotvorbou, tvořením technologických postupů a pracovních instrukcí
  • znalosti využití FMEA vítány

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a práci ve firmě s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • jazykové a odborné kurzy
  • příspěvky do penzijního/životního fondu
  • stravenkový paušál
  • spolupráce na zajímavých projektech a technologiích, příjemné prostředí a práci ve firmě s dlouholetou tradicí

  • Příbram
  • TROX KS Filter s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hrádek, Rokycany
  • Trenkwalder a.s.
  • 31 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Třinec
  • PressMetal - CZ, spol. s r. o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 26 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Bystřice, Benešov
  • ALPLA, spol. s r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna
  • Letovice
  • METAL GRANIT spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Blansko
  • Diecézní charita Brno
  • 28 200 – 36 500 Kč
  • Blansko
  • Bustec production s.r.o.
  • od 25 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TROX KS Filter s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., ECOM spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., NKT s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Trenkwalder a.s., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, MCE Slaný s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., HR Direct s.r.o., Markmont, s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, Věra Pietrasová, Human-Res s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Etimos Human s.r.o., CentralWork s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PORR a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Výzkum a vývoj, Technik / technička automatizace

Praha 6 - Ruzyně, Loděnice, okres Beroun, Žebrák, Beroun, Hořovice, Cerhovice, Lety, okres Praha-západ, Unhošť, Mýto, Rudná, okres Praha-západ, Chýně, Příbram, Chrášťany, okres Praha-západ, Rakovník, Kladno, Hrádek, okres Rokycany, Tuchoměřice, Rokycany, Slaný, Praha

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ auto automobil Bor data den dokumentace fond hledám hodnocení ISO IT kandidát kurz kurzy mobil náplň práce nové ohodnocení paušál postup pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí řízení spolupráce stravenkový paušál vedení vzdělání vzor zkušenosti znalost znalosti anglické dokument finanční jazyk jednání kontrola kov materiál náplň odbor odborné organizace penzijní PR proces procesů profi projekt projektový průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí příprava příspěvky rok stroj strojírenství technické technolog tvorba tým zákazník zkušební zkušenost životní