Práce v kanceláři (i bez předchozí praxe) / Praha

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Nusle, Praha
Firma New River International s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Management, Analytik / analytička obchodu, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Specialista / specialistka nákupu, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 60.000 Kč

New River International s.r.o.

Jsme servisní agentura nabízíme služby pro obchodní firmy. Rádi a ochotně se vám postaráme o celkové zázemí a služby. Jsme specialisté například v těchto oborech:

  • Marketing
  • PR
  • Personalistika
  • Office management
  • Daňové poradenství
  • Správa počítačových sítí

Náplň práce:

  • komunikace s novými a stávajícími klienty
  • péče o klienty a administrativa s tím spojená
  • práce v systému CRM

Co od Vás očekáváme:

  • ukončená SŠ s maturitou nebo výuční list
  • dochvilnost, pracovitost
  • znalost cizího jazyka výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Fixní plat + bonusy + provize
  • Nejlepší balíček odměn
  • Práci na HPP
  • Členství ve fitness klubu nebo Multisport karta
  • Multikulturní pracovní prostředí a občerstvení na pracovišti
  • Propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení komunikace
  • Zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s kariérním postupem
  • Pracovní doba Po - Pá

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Herní zóna Herní zóna

  • Nové Město, Praha
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Praha
  • Boťcha Jaroslav
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., AUTO1 Czechia s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., MESSENGER a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Talentinno s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., LKQ CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., C.S.CARGO a.s., Diakonie Českobratrské církve evangelické, New River International s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Green Center s.r.o., HACH LANGE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Sprinx Systems,  a.s., Geopur, a.s., BREADWAY a.s., Česká pošta, s.p., Hilti ČR spol. s r.o., Adéla Bártová, Trenkwalder a.s., OMNITRON s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., NEIRO, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Food Delivery International s.r.o., GOLD GROUP s.r.o., Job Camere CZ s.r.o., RYXOO UNIVERSAL s.r.o., HalfPrice, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., DECATHLON z.s., Správa železnic, státní organizace, Autentická média s.r.o., STEP, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Daruj Květiny, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Jiří Kozojed, ProfesKontakt, s.r.o., CentralWork s.r.o., HakimiStyle s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Prodejce / prodejkyně vozů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Michle, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Stodůlky, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Malešice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Libeň, Praha 5 - Smíchov, Praha 8 - Kobylisy, Praha 4 - Modřany, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Lipence, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Motol, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Strašnice

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

administrativa agentura AJ bonus bonusy Bor CRM daň den doba IT kancelář komunikace management marketing náplň práce občerstvení obchodní Office pec péče plat poradenství postup práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí Praha práva praxe prostředí příklad specialist sport správa stará vzdělávání znalost agent daňové firmy jazyk kariérní karta klub kov kulturní list na pracovišti náplň obchod obor office management personalistika počítač PR profesní servis služby specialisté systém