Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní inženýr projektu

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme hlavního inženýra projektu.

Popis pozice:

  • vedení a koordinace projektového týmu a subdodavatelů
  • kooperace s architekty, developery a investory
  • koordinace projektové dokumentace
  • řízení vlastního projektu od nabídky až po realizaci
  • plánování projektu z hlediska financí a času
  • prezentace projektu vedení společnosti a klientovi
  • komunikace s úřady státní správy

Profil kandidáta:

  • zkušenost s řízením projektů
  • znalost procesů projednávání staveb
  • VŠ vzdělání technického směru
  • přehled v oblastech stavby, náhradní zdroje energie, strukturovaná kabeláž, technika prostředí staveb a elektronická část

Nabízíme:

  • stabilní společnost s neformální firemní kulturou
  • týden dovolené navíc
  • 4 dny zdravotního volna
  • odměny v závislosti na ekonomických výsledcích
  • mobilní telefon a notebook k soukromému užití
  • pravidelná školení
  • firemní akce

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Slaný
  • Hlavní inženýr
  • 100 000 – 120 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Hradec Králové
  • Kateřina Mikšíková
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. března

Prusa Research a.s., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., KATRING, spol. s r.o., HACH LANGE s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, Advantage Consulting, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Markmont, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BAUFERA s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Aleš Veselý, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Mattoni 1873 a.s., Věra Pietrasová, RANIDO, s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Etimos Human s.r.o., CentralWork s.r.o., AllTech s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Hostivař, Praha 5 - Zličín, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Běchovice, Praha 6 - Dejvice, Praha 9 - Letňany

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Trainee program – první práce pro absolventy

akce architekt den developer dokumentace ekonom elektro energie hlavní hledám HR investor inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace místa mobil nabídky nová odměny plán plánování postup pozice pracovní pracovní místa prostředí řízení SOU společnost společnosti stabilní školení technik telefon týden týden dovolené navíc uchazeč úřad vedení vyšší vzdělání zdravotní znalost životopis centra dny dokument dovolené firemní koordinace materiál mobilní navíc oblast operace PR prezentace proces procesů profi projekt projektové případ přístup slané správy stav technické technika technolog tým volna volná pracovní místa zdroj zkušenost