Účetní - vhodné pro absolventy VŠ

Klášterec nad Ohří
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost HR Direct s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Bakalářské
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou
Vhodné také pro

Náplň práce:

  • zpracování účetnictví na úrovni jedné dceřinné společnosti v rámci velké skupiny
  • spolupráce na projektech společnosti
  • úzká spolupráce se zahraniční dceřinnou společností skupiny

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Komunikativní angličtina
  • MS Excel (kontingenční tabulky, funkce)
  • ŘP sk. B 

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci s perspektivou profesního růstu
  • HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Zaškolení na pozici, plán komplexního rozvoje
  • Benefity - dovolená 5 týdnů, firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, manažerský motivační program, stravenky, mobilní telefon, notebook, jazykové a odborné kurzy a školení, slevy na firemní výrobky a služby, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. března
MHA, s.r.o. | MHA, s.r.o. | Humpolec Humpolec
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. března
Autodoprava Hod s.r.o. | Autodoprava Hod s.r.o. | Lázně Toušeň Lázně Toušeň
  • 30 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. března
SULCO Automotive Group, s.r.o. | SULCO Automotive Group, s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. března
Maximus Resort, a.s. | Maximus Resort, a.s. | Senohraby Senohraby
  • 26 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. března
Poradna pro integraci, z. ú. | Poradna pro integraci, z. ú. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 33 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. března
HŠ GROUP s.r.o. | HŠ GROUP s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. března
BILLA, spol. s r. o. | BILLA, spol. s r. o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 23. února
ista Česká republika s.r.o. | ista Česká republika s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Česká pošta, s.p., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Libor Mrkos, mBlue Czech, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Šič / Šička, Dělník / Dělnice, Odborný pracovník / pracovnice, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Technik / technička ve strojírenství, Chemik / Chemička, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Chomutov, Most, Louny, Celá ČR, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Bitozeves, Bílina

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

na dobu neurčitou
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC