Hledáme lidem práci Manpower

Hlavní inženýr projektu

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme hlavního inženýra projektu.

Popis pozice:

  • vedení a koordinace projektového týmu a subdodavatelů
  • kooperace s architekty, developery a investory
  • koordinace projektové dokumentace
  • řízení vlastního projektu od nabídky až po realizaci
  • plánování projektu z hlediska financí a času
  • prezentace projektu vedení společnosti a klientovi
  • komunikace s úřady státní správy

Profil kandidáta:

  • zkušenost s řízením projektů
  • znalost procesů projednávání staveb
  • VŠ vzdělání technického směru
  • přehled v oblastech stavby, náhradní zdroje energie, strukturovaná kabeláž, technika prostředí staveb a elektronická část

Nabízíme:

  • stabilní společnost s neformální firemní kulturou
  • týden dovolené navíc
  • 4 dny zdravotního volna
  • odměny v závislosti na ekonomických výsledcích
  • mobilní telefon a notebook k soukromému užití
  • pravidelná školení
  • firemní akce

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Běchovice, Praha
  • Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 25. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Bystřice, Benešov
  • KVARTO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Vlašim
  • FINPRO 21 s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Čechtice
  • Městys Čechtice
  • Pardubice
  • IMPAR SUBLIMACE a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., open recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, ProJobEU s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., BAUFERA s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Novitim s.r.o., Aleš Veselý, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Marketingový manažer / manažerka, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Hostivař

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Trainee program – první práce pro absolventy

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

akce architekt den developer dokumentace ekonom elektro energie hlavní hledám HR investor inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace místa mobil nabídky nová odměny plán plánování postup pozice pracovní pracovní místa prostředí řízení SOU společnost společnosti stabilní školení technik telefon týden týden dovolené navíc uchazeč úřad vedení vyšší vzdělání zdravotní znalost životopis centra dny dokument dovolené firemní koordinace materiál mobilní navíc oblast operace PR prezentace proces procesů profi projekt projektové případ přístup slané správy stav technické technika technolog tým volna volná pracovní místa zdroj zkušenost