Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Hr Business Partner

Lokalita Kopřivnice
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, HR specialista / specialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 80.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máš zkušenosti s působením na obdobné pozici? Láká tě pracovat ve velké, nadnárodní a úspěšné společnosti? Pak nám dej o sobě vědět!

Náplň práce:

  • péče o zaměstnance
  • plánování náboru a HR procesů
  • spolupráce na různých HR projektech
  • poradenství v oblasti pracovního práva
  • administrativa

POŽADAVKY:* SŠ nebo VŠ vzdělání (lidské zdroje výhodou)

  • AJ na úrovni min. B2
  • praxe na obdobné pozici min. 3roky ve výrobní firmě
  • znalost pracovního práva a HR procesů
  • ŘP skup. B
  • znalost NJ výhodou

BENEFITY:

  • 13. mzda
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

a mnoho dalšího …

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

administrativa AJ benefit benefity Bor business den doba flexibilní HR IT mzda nábor náplň práce nová partner péče penzijní připojištění plán plánování pojištění poradenství práce pracovní pracovní doba práva praxe připojištění příspěvek společnost společnosti spolupráce stravování vzdělání zkušenosti znalost životní pojištění dovolené lidské lidské zdroje náplň národní oblast oblasti penzijní PR proces procesů projekt rok výrobní zdroj zkušenost životní