Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Finanční Kontroler (60-65.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Fakturant / Fakturantka, Ekonom / Ekonomka, Finanční auditor / auditorka, Finanční kontroling, Účetní, Finanční specialista / specialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 60.000 – 65.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte VŠ vzdělání ekonomického směru? Praxi z oblasti finančního kontrolingu a komunikujete anglickým jazykem? Chcete být součástí mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: FINANČNÍ KONTROLER (60-65.000 KČ)

Náplň práce:

* Zpracování analýz podle pokynů vedoucího
* Příprava měsíční uzávěrky
* Zpracování materiálů pro reporting
* Příprava dokumentace pro audit
* Zodpovědnost za plánování tržeb
* Spolupráce na projektech
* Spolupráce s ostatními kolegy

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru
* Praxi z obdobné pozice
* Znalost práce s PC, MS Office
* Komunikativní znalost AJ
* Znalost ISO 27000
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pružná pracovní doba
* Možnost HO
* Bonusy a prémie
* Týden dovolené navíc
* Příspěvek na dopravu
* Vzdělávací kurzy
* Závodní stravování

* Lokalitu: okres Nový Jičín

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ audit bonus bonusy den doba dokumentace ekonom ISO IT Jičín kurz kurzy mezinárodní možnost náplň práce nová nové Nový Jičín odpovědnost Office plán plánování pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek reporting role SOU společnost společnosti spolupráce stravování týden týden dovolené navíc vedoucí vzdělání vzdělávací kurzy znalost životopis anglický dokument dovolené finanční jazyk materiál měsíční náplň národní navíc oblast oblasti okres Ostatní PC PR prémie projekt pružná příprava report součást vzdělávací kurz závod