Volné místo ve firmě Skanska

Traťový strojník

Lokalita Přerov
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Mzda 24.000 – 35.000 Kč

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • Řídí, obsluhuje, seřizuje a opravuje stroje a zařízení těžké mechanizace pro stavbu, údržbu a rekonstrukci železničních tratí

Požadujeme:

  • Absolvování výuky odborných teoretických znalostí podle obsahového zaměření zkoušky, uvedené v příloze č. 4 část D vyhlášky 101/95; Výcvik v obsluze speciální části hnacího vozidla, provádění údržby a oprav v délce nejméně 4 týdny; Jízdní výcvik v obsluze vozidla pod dozorem v délce nejméně 4 týdny; Elektrotechnickou kvalifikaci, vyhl. č. 100/1995 Sb. Příloha 4;
  • Strojvedoucí – traťový výkon – odborná zkouška D-901, D-901a; Odbornou způsobilost; Zkoušku odb. zdrav. způsobilosti dle vyhl. MD č. 101/954; Průkaz způsobilosti k řízení SHV (vydává DÚ); Průkaz strojníka

Zájemci se mohou hlásit:

  • zasláním životopisu (CV) na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář;
  • telefonicky (v pracovní dny 10,00 – 12,00hod. a 13,00 – 15,00hod.) na čísle zobrazit tel. číslo – paní Zuzana Hříbalová

Máte zájem o tuto nabídku?