Volné místo ve firmě REGUTEC a.s.

Junior konstruktér forem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Němčičky, okres Brno-venkov
Firma REGUTEC a.s.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Konstruktér / Konstruktérka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2)

O nás

REGUTEC a.s.

Zabýváme se výrobou pryžových prvků z rozdrcených ojetých pneumatik. Vyrábíme několik set typů výrobků včetně mnoha chráněných zákaznických produktů. Naše výrobky se využívají především na sportovištích a dětských hřištích.

Na trhu nás najdete už od roku 1993 a za tu dobu jsme se z Němčiček nedaleko Brna rozrostli tak, že výrobky posíláme téměř do celého světa. Nejvíce produktů vyvážíme do Nizozemí, Německa, Francie či Velké Británie.

Jsme pyšní na to, že naše gumové povrchy můžete najít na dostihových závodištích v Saudské Arábii, nejprestižnějších evropských fotbalových a hokejových stadionech, na kolej nerychlejších evropských rychlovlaků a nejvyšší české budově také v odhlučnění výtahových šachet.

Dnes přírodě ulehčujeme zpracováním téměř tří milionů kusů ojetých pneumatik ročně. A míříme vysoko – do roku 2026 chceme dosáhnout celých 18 milionů recyklovaných kusů. Ty pak najdete na sportovištích, dětských hřištích, na cestách i podél vlakových kolejí.

Náplň práce:

  • konstrukční zpracování projektů
  • spolupráce s oddělením technologie, obchodu a výrobou při řešení zákaznických požadavků
  • konstrukce a řešení přidělených projektů v CAD systému SolidWorks
  • tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace lisovacích forem
  • technická podpora a zajištění výrobního procesu
  • komunikace s dodavateli

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického směru
  • min 1 rok praxe na pozici konstruktér
  • znalost 3D programu SolidWorks
  • technické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • hledáme týmového hráče, který je pečlivý, ale zároveň, který proaktivně navrhuje a realizuje změny, je prozákaznicky orientovaný a má tah na branku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příležitost seberealizace a podílení se na nových projektech
  • Pracovat ve firmě, která má štíhlou organizační strukturu, přímou vazbu na vedení, takže žádné složité schvalovací procesy a byrokracie Vás nečekají
  • Přátelské prostředí a vstřícní kolegové
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravné 115 kč/den

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ den dokumentace EU hledám HR ISO IT kolegové komunikace Most náplň práce odpovědnost podpora práce praxe procesy prostředí příspěvek samostatnost sick day spolupráce sport stravné technologie vedení vyšší změny znalost CAD české díl dny dokument dovolené karta kov model myšlení náplň obchod oddělení PR proces program projekt přátelské přátelské prostředí příležitost rok řešení systém technická technické technolog trh tvorba tým výrobní závod