Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SPECIALISTA KVALITY – vhodné i pro ABSOLVENTY

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jste absolventem střední nebo vysoké školy a máte alespoň teoretické zkušenosti s nástroji kvality? Chcete získat praxi v oblasti kvality ve výrobní technologické společnostech? Domluvíte se anglicky? Případně již máte zkušenosti z oblasti kvality výrobků a rádi byste se posunuly dále?

Pak hledáme právě vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá absolventy i experty na pozici:

Náplň práce:

* zabezpečení zákaznické, dodavatelské nebo výrobní kvality
* využívání nástrojů kvality
* podílení se na nových projektech
* komunikace se zákazníky nebo dodavateli
* podílení se na auditech vybraných výrobků a komponentů
* zpracování reportů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* znalost nástrojů kvality
* komunikativní znalost anglického jazyky
* chuť se vzdělávat

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené + sick days
* Možnost využití občasného home office
* Práci v mezinárodním prostředí
* Flexibilní pracovní dobu
* Možnost denně využívat anglický jazyk
* Příspěvek na stravování
* Vzdělávací a jazykové kurzy
* Příspěvek na penzijní připojištění

* Vhodné i pro ABSOLVENTY!

* Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
* Místo výkonu práce: Praha-východ

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., 4NL a.s., AUTO1 Czechia s.r.o., Prusa Research a.s., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KATRING, spol. s r.o., HACH LANGE s.r.o., BENDA zemní práce s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Společnost T.A.Q. s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, PACKMAN´S PACK s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Markmont, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Mlékárna Pragolaktos, a.s., STILL ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BAUFERA s.r.o., Auto Strž CZ a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., TÜV SÜD Czech s.r.o., Aleš Veselý, Mattoni 1873 a.s., Věra Pietrasová, RANIDO, s.r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DSA a.s., mBlue Czech, s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., delivrium s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Automyčka Express s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., New River International s.r.o., OK klima s.r.o., CentralWork s.r.o., AllTech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Prodejce / prodejkyně vozů, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Potravinářský technolog / technoložka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 6 - Břevnov, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Dejvice, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Kbely, Praha 6 - Bubeneč, Praha 9 - Černý Most, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Zbraslav

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

absolvent anglicky audit den flexibilní hledám home office IT komunikace kurz kurzy kvality mezinárodní místo možnost náplň práce Office pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní Praha prostředí připojištění příspěvek sick day specialist specialista společnost stravování vhodné výkon vysoké vzdělání zkušenosti znalost anglické anglický anglický jazyk díl dovolené jazyk kov list místo výkonu práce náplň národní nástroj oblast oblasti pečení penzijní PR projekt případ report stroj střední školy technolog termín výrobní zákazník zkušenost