Specialista Logistiky - LSS zkušenosti výhodou - Lovosice

Lokalita Libouchec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Pavlíčková, zobrazit tel. číslo

Hledáme zkušeného spicialistu logistiky, který bude neustálě zlepšovat klíčovou roli.

V této roli budete odpovědní za podporu operací RTV (Return to Vendor). Bude kontaktním místem pro dopravce a dodavatele pro import / export a příchozí / odchozí procesy.

Popis pozice:

· Koordinace zásilek mezi přepravci / speditéry a dodavateli

· Správa celního procesu v českém jazyce pro příchozí / odchozí sklad

· Dohled na příchozí / odchozí proces

· Denní hlášení výsledků a stavu příchozích / odchozích procesů

· Identifikovat a implementovat zlepšovací iniciativy ve skladu

· Podpora ve výjimečných případech v rámci příchozích / odchozích operací

· Podpora mezi dvěmi společnostmi, které společně působí a spolupracují

Profil kandidáta:

· Relevantní pracovní zkušenosti s logistikou nebo řízením dodavatelského řetězce

· Know-how metodiky neustálého zlepšování (výhoda LSS white belt or yellow belt )

· Profesionální komunikace v angličtině a češtině

· Znalost balíčku MS Office, zejména při zpracování velkého množství dat v aplikaci Excel

· Znalost ERP (SAP) je výhodou

· Analytický a schopný samostatně organizovat

· Schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

- mzda dle Vašich zkušeností

- bonusy

- příspěvek na stravování

- možnost kariérního růstu

- spousta dalších benefitů

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?