Technik/čka + mechanik/čka výr. strojů s elektro + IT

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Černíky
Firma ALUFIX Bohemia spol. s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Technik/čka + mechanik/čka výrobních strojů se znalostí elektro + IT
Hledáme technicky šikovné uchazeče na pozici Technik/čka a mechanik/čka výrobních strojů. Vhodné také pro ABSOLVENTY

Popis pozice:

  • obsluha, kontrola, údržba výrobní linky
  • dodržování stanovených objemů výroby
  • interní evidence
  • pravidelné provádění kontrol kvality
  • diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ideálně technického směru v oboru (IT, mechanik – elektronik, elektrotechnik, mechatronik, automechanik)
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC – nutná pro servisování a nastavování výrobních technologií
  • praxe se seřizováním a servisováním strojů ve výrobě výhodou
  • pečlivost a šikovnost
  • technické znalosti elektro IT
  • komunikativnost a manuální zručnost
  • elektro vyhláška 50 výhodou
  • analytické a koncepční uvažování a smysl pro detail
  • praxe výhodou

Nabízíme:

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • práce na HPP
  • příspěvek na stravování, individuální pracovní odměny
  • práci ve velmi moderním pracovním prostředí
  • možnost profesního růstu
  • technická i jazyková školení

Místo výkonu práce: obec Černíky – středočeský kraj nedaleko Č. Brodu cca 15 min. autem z Černého Mostu

Máte zájem o tuto nabídku?