Volné místo ve firmě Česká spořitelna, a.s.

Head of IT Leasing ČS

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Krč, Praha
Firma Česká spořitelna, a.s.
Kategorie Informační systémy a technologie, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1), Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Co budete dělat, za co budete zodpovědní:

  • starost o software engineering ve vašich týmech, a to ve všech oblastech: analýza, spolupráce na vývoji s externími partnery, testing a provoz
  • zodpovědnost za SW i HW architekturu společnosti, zodpovídat za efektivní využití IT rozpočtu
  • aktivní spolupráce na strategii jak z krátkodobé, tak dlouhodobé perspektivy
  • vedení, hodnocení, motivace, podpora a rozvoj lidí, nastavení mzdových politik, to bude součástí Vaší práce. Současně řízení kapacit lidí potřebných pro rozvoj a provoz aplikačního portfolia i infrastruktury a efektivní delegování úkolů. A dále také aktivní spolupráce s okolními týmy

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost s IT vývojem nebo analýzou ERP systémů a webových aplikací minimálně 5 let
  • znalost solution architektury (přehled na úrovni HW/SW, OS, DB, API)
  • zkušenost s vedením IT delivery a projektů v řádu stovek až tisíců MDs
  • hledání nápadů na zefektivňování našeho prostředí skrze úzkou spolupráci s Českou spořitelnou v oblasti využívání společných řešení
  • leadership-rozvoj, motivace a vedení lidí
  • zkušenosti s agilním řízením
  • chuť budovat moderní IT oddělení dle nejnovějších trendů v současném světě
  • chuť zkoušet nové věci, učit se, a to z chyb i úspěchů

Co u nás získáte:

  • budete mít skvělou příležitost učit se novým věcem a poznávat nové prostředí
  • výzvou pro vás bude motivovat, spojovat a propojovat lidi z různých oblastí
  • jako Head of IT budete pracovat ve skutečně dynamickém prostředí a to nejen v rámci Leasingu ČS, ale i celé skupiny Erste

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Rudná, Praha-západ
  • PRECISMO s.r.o.
  • od 120 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. prosince
  • Rožná
  • RUBELIT, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 5. října

Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, mBlue Czech, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Odbory - proč a jak je založit

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

analýza architekt den hodnocení HW IT leadership motivace nové odpovědnost OZP partner podpora práce prostředí rozvoj řízení Skuteč software SOU společnost společnosti spolupráce vedení zkušenosti znalost externí mzdový oblast oblasti oddělení odpovědní PR projekt příležitost řešení součást stav systém test trend tým úkol zkušenost