Hledáme lidem práci Manpower

Technik Přípravy – Vhodné I Pro Absolventy

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se k týmu přípravářů u našeho klienta, stabilní české stavební společnosti působící v ČR a řadě evropských zemí. V rámci své práce se věnujeme výstavbě pozemních, energetických, dopravních i vodohospodářských staveb.

Rozviňte svůj potenciál a získejte cenné zkušenosti v oblasti stavebnictví!

Popis pozice:

  • Zajištění přípravy výstavby projektu
  • Spolupráce při určení postupu výstavby
  • Jednání o technickém způsobu řešení
  • Tvorba časového plánu
  • Odpovědnost za smluvní vztahy s dodavateli
  • Vedení finančních přehledů stavby
  • Dohled nad BOZP a ochranou životního prostředí

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné pro absolventy), nebo
  • SŠ vzdělání stavebního směru s praxí min. 2 roky
  • Dobrá znalost MS Office (Excel)
  • Znalost rozpočtových programů výhodou (KROS, BUILDPower)
  • Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zaškolení a podporu dalšího profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • 3 dny zdravotního volna ročně
  • preventivní onkologické prohlídky
  • očkování proti chřipce
  • možnost využití firemních rekreačních zařízení
  • možnost čerpání bezúročných půjček aj.
  • Nástup: IHNED, případně dle dohody

  • Chomutov
  • Zoopark Chomutov, p. o.
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Tábor
  • J & M PAVLÁT International, spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Brno
  • Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.
  • 20 000 – 39 000 Kč
  • Přerov
  • SCHMIDT - Restaurace s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Pardubice
  • Dopravní podnik města Pardubic a.s.
  • od 28 000 Kč
  • Mnichovo Hradiště
  • Kofola a.s.
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • 32 000 – 34 000 Kč
  • Halže
  • ADIS TACHOV, zpracování plastů, s.r.o.
  • od 16 020 Kč
  • Karlovy Vary
  • Hotel Promenáda s.r.o.
  • od 21 500 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Ing. Diana Nohálová
  • od 16 280 Kč
  • Poličná
  • AGROTECH, spol. s r. o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Kelč
  • Lubor Pitrun
  • od 17 000 Kč
  • Ostrava
  • KPDH strojírna s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE STEEL, a. s.
  • 21 000 – 28 000 Kč
  • Vodňany
  • Ondrej Schmidt
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Chrudim
  • Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958
  • od 20 720 Kč

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

absolvent AJ BOZP ČR den event HR IT kandidát Most možnost náplň práce odpovědnost Office OZP plán pojištění postup pozice práce prostředí připojištění příspěvek růst řízení samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní stavebnictví školení technik týden týden dovolené navíc vedení vhodné vzdělání vztahy zdravotní zkušenosti znalost české dny dohody dopravní dovolené finanční firemní jednání kov list náplň národní navíc oblast oblasti PC penzijní PR profesní profi program prohlídky projekt případ přípravy rok řešení smluvní stav stavební technické tvorba tým volna vztah zkušenost životní