Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

SKLADNÍK - Odolena Voda

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Odolena Voda
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci ve skladu za slušné peníze a v prostředí, kde si zaměstnavatel opravdu váží práce každého pracovníka? Tak hledáme právě Vás!
Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme uchazeče na pozici:
SKLADNÍK

Pracovní náplň

  • odpovědná práce ve skladu – příjem, příprava a výdej zboží
  • administrativní vedení skladové evidence, práce s PC

Požadujeme

  • řidičský průkaz VZV (není podmínkou, kurz lze absolvovat po nástupu)
  • bezúhonnost, zodpovědnost, ochotu, flexibilitu, schopnost komunikovat

Nabízíme

  • práci v prosperující a rozvíjející se telekomunikační společnosti
  • zaměstnání na HPP
  • volné víkendy
  • stravenky
  • přátelský kolektiv

místo výkonu práce: Odolena Voda
nástup: dohodou – co nejdříve

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

  • Úžice, Mělník
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Štětí
  • Michaela Stuchlá
Zveřejněno: 5. srpna
  • Přelouč
  • Manpower

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Šmídl s.r.o., Město Odolena Voda, C.S.CARGO a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., FIEGE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., KOSMAS s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Blanik Aircraft CZ s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, ASAP Delivery s.r.o., Special Security Service s.r.o., OK GARDEN s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., DSA a.s., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Globus ČR, v.o.s., Markmont, s.r.o., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 8 - Kobylisy, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 6 - Bubeneč, Praha 9 - Kbely, Praha 1 - Staré Město, Kralupy nad Vltavou, Celá ČR, Postřižín, Kozomín, Úžice, okres Mělník, Klecany, Zdiby, Horoměřice, Tuchoměřice, Číčovice, Vysočany, Praha

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

administrativní CV den evidence hledám IT kurz místo náplň práce obchodní Odolena Voda odpovědnost peníze práce pracovní pracovník prostředí řízení sklad společnost společnosti stravenky uchazeč vedení víkend výkon zaměstnání zaměstnavatel dohodou kolektiv komunikační kontakt kov místo výkonu práce náplň obchod odpovědná PC PR pracovní náplň přátelský případ příprava řidič schopnost výběr