Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Zámečník / montér brzdových systémů - ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Třemošnice
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné ZÁMEČNÍKA/ MONTÉR

Náplň práce:

  • Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.

Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.
Montáže dle výkresové dokumentace.

POŽADUJEME:

  • praxe ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME

  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Ubytování – zdarma
  • Příspěvek na cestovné
  • Možnost přesčasů

Místo výkonu práce:

  • Třemošnice (okr. Chrudim), Pardubický kraj

Směny:
Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.
Mzda:

až 150 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

  • Čáslav
  • TopolWater, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 12. března
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubice
  • Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. března
  • Pardubice
  • FOXCONN CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 13. března
  • Ledeč nad Sázavou
  • Studnařství Štecher s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 15. března
  • Zlín
  • DIAMONDS LOGISTIC s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Mladá Boleslav
  • JINÁ ZAHRADA s.r.o.
Zveřejněno: 23. listopadu

NOVY s.r.o., AGRICO, s.r.o., BiosImport s.r.o., LESS & TIMBER, a.s., ALBAform CZ s.r.o., Markmont, s.r.o., DAKO-CZ, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TopolWater, s.r.o., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KYB Manufacturing Czech s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., RONAL CR s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o., FOXCONN CZ s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NIKA Logistics a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., INTERMONT s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Studnařství Štecher s.r.o., Jitka Poláková, Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AJK CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., Möbelix, SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Frézař / Frézařka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Strojník / strojnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Opravář / Opravářka

Pardubice, Týniště nad Orlicí, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Třemošnice, Vrdy, Slatiňany, Chotěboř, Chrudim, Honbice, Kutná Hora, Ždírec nad Doubravou, Hrochův Týnec, Hlinsko, okres Chrudim, Žáravice, Krucemburk, Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Roudnice, Zruč nad Sázavou, Humpolec, Zásmuky, Hradec Králové

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ Bor činnost dokumentace elektro e-mail EU hledám HR Chrudim kraj místo možnost mzda náplň práce podnik práce pracovní praxe přesčas příspěvek směny stabilní Třemošnice ubytování výkon výroba zámečník zařazení zdarma Zruč životopis dar dohody dokument kov místo výkonu práce náplň obor PR případ stroj systém výroby