Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Zámečník/ montér brzdových systémů - ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kutná Hora
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 29.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné ZÁMEČNÍKA/ MONTÉR

Náplň práce:

  • Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.

Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.
Montáže dle výkresové dokumentace.

POŽADUJEME:

  • praxe ve strojním oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME

  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Ubytování – zdarma v soukromém domě
  • Příspěvek na cestovné
  • Možnost přesčasů

Místo výkonu práce:

  • Třemošnice (okr. Chrudim), Pardubický kraj

Směny:
Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.

Mzda:
až 140 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail

  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
dnešní
  • Poděbrady
    Benefity:
  • Okřínek
  • BIOPOL paints s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Havířov
  • PMB - ZOS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • České Budějovice
  • EGE, spol. s r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Chrudim
  • Štěpán Kučinka
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • České Velenice
  • Huu Trung Nguyen
  • 15 200 – 17 000 Kč
  • od 15 200 Kč

ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SIMIX GROUP s.r.o., TopolWater, s.r.o., Jitka Poláková, O.K. solution, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Walther Flender s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., DAKO-CZ, a.s., HYDROPRODUCT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Vrdy, Zásmuky, Úžice, okres Kutná Hora, Přelouč, Třemošnice, Poděbrady, Okřínek, Zruč nad Sázavou, Chlumec nad Cidlinou, Žáravice

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ Bor činnost dokumentace elektro e-mail hledám HR Chrudim kraj místo možnost mzda náplň práce podnik práce pracovní praxe přesčas příspěvek směny SOU stabilní Třemošnice ubytování výkon výroba zámečník zařazení zdarma Zruč životopis dar dohody dokument kov místo výkonu práce náplň obor PR případ stroj systém výroby