Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

IT správce - M/Ž (mzda dle zkušeností)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Support IT
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme zkušeného IT správce, který se připojí k našemu týmu a bude mít na starosti správu a údržbu naší IT infrastruktury. Pokud máte vynikající technické znalosti a zkušenosti s řízením a správou IT infrastruktury, pak je tato pozice pro vás skvělou příležitostí. Neváhejte nám zaslat svůj životopis a připojit se k našemu týmu!

Nadnárodní společnost hledá novou posilu na pozici:

Náplň práce:

  • správa, nákup a nastavení HW vybavení společnosti
  • správa SW
  • administrace serverů a IP zařízení
  • komunikace s externími dodavateli
  • mezinárodní přesah při účasti na projektech
  • podpora a poradenství pro kolegy a zaměstnance společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • orientace v IT oblasti
  • zkušenosti s HW i SW
  • znalost produktů Microsoft
  • znalost Apple, Linux, Cisco
  • komunikativní angličtina
  • zkušenosti s implementací SAP velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • bonusový systém
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo vhodné pro muže i ženy

Místo výkonu práce: Olomoucko

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Olomouc
  • Elekt Labs s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Olomouc
  • 45 000 – 70 000 Kč
  • Olomouc
  • DS Soft Olomouc, spol. s r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Olomouc
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Olomouc
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Olomouc
  • OLC Systems s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Olomouc
  • Audioworks Music s.r.o.
  • Bělčice
  • Ocelové konstrukce Záhrobí s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Ruzyně, Praha
  • Nielsen CZ s.r.o.
  • 44 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Veverská Bítýška
  • BIOSTER, a.s.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Rapotín
  • Petr ŠVIK, spol. s r.o.
  • Vhodné pro seniory

Odbory - proč a jak je založit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ angličtina bonus den hledám HW IT komunikace Lom mezinárodní Microsoft místo mzda náplň práce Olomouc podpora poradenství pozice práce práva právo příspěvek řízení společnost společnosti správa stravování vhodné volno výkon zkušenosti znalost znalosti životopis dovolené externí místo výkonu práce náplň národní oblast oblasti PR projekt příležitost stav systém technické tým vybavení zkušenost