PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB - Brno/Praha

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenosti co se týče práce na stavbách? Do významné stavební společnosti hledáme pracovní pozici: PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB.

Náplň práce:

  • Kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
  • Vypracování harmonogramu zakázky
  • Výběrová řízení subdodavatelů včetně vyhodnocení
  • Technické řešení možných změn projektů
  • Zpracování kontrolního a zkušebního plánu zakázky
  • Vypracování technologických postupů zakázky

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy
  • Znalost přípravy staveb
  • Orientace v rozpočtových programech
  • Praxe v přípravě staveb (výhodou)

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 30.000,– Kč
  • Práci ve stabilní ryze české firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
  • Příspěvek na stravování

Pracoviště:

  • Brno, Praha