Stavbyvedoucí v Brně , nástupní mzda - 40 000Kč + automobil

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 40.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do významné stavební firmy hledáme nové parťáky na pracovní pozici: Stavbyvedoucí.
Máte zkušenosti na obdobní pozici? Máte zájem o pravidelnou/stálou práci?

Potom se těšíme na případnou spolupráci!

Náplň práce:

  • Organizace, řízení a kontrola při realizaci staveb
  • Řízení mistrů, organizace pracovních úkolů
  • Zajišťuje ekonomické a technické parametry stavby
  • Zajišťuje podklady pro fakturaci
  • Odpovědnost za dodržování platných norem
  • Komunikace s investorem, stavebním dozorem, dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy
  • Praxe v řízení a vedení staveb výhodou
  • Orientace v přípravě pozemních staveb
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office, AutoCad
  • Ochotu cestovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 30.000,– Kč
  • Práci ve stabilní ryze české firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Služební mobilní telefon
  • Firemní vzdělávání a další benefity

Pracoviště:
Celá ČR + Praha, Brno

V případě zájmu nám zašlete své CV a rádi se s Vámi domluvíme na dalším postupu.