Elektro projektant - bez cestování

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kristína Onderková, zobrazit tel. číslo

Do Evropského operačního centra v Ostravě hledáme kandidáta na pozici elektro projektant. Na této pozici budete pracovat na zajímavých projektech, tvořit elektrotechnickou dokumentaci řídicích systémů, projektovat a navrhovat technická řešení. Pojďte pracovat k našemu klientovi a věnujte se vytváření budoucnosti, v níž inovativní digitální technologie umožní lepší přístup k čistší energii.

Popis pozice:

  • Návrh technického řešení a tvorba elektrotechnické dokumentace řídících systémů, měření a regulace
  • Vedení projektů
  • Projektování rozváděčů
  • Návrh prvků a obvodů měření a regulace

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ oboru "Průmyslová automatizace / Měřící a řídicí technika" apod.
  • Máte již předchozí zkušenost v oboru
  • Hovoříte anglicky na komunikační úrovni (B1 a vyšší)
  • Máte zodpovědný přístup k práci
  • Jste proaktivní v komunikaci s partnerem

Nabízíme:

  • Roční finanční bonus
  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje (kariérní plán pro každého zaměstnance)
  • Kancelář v centru Ostravy (dostupný vlak, autobus, tramvaj)
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
  • Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

Zaujala Vás nabídka? Pak se těšíme na Váš životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?