Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Seřizovač (37-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jičín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 37.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Do týmů hledáme seřizovače, který je ochotný pracovat na 3 směny. Hledáš práci, kde budeš oceněný za svůj výkon? ANO? Neváhej a zašli nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ (37-45.000 KČ)

Náplň práce:

* Seřizování, údržba, nastavení s ovládání strojů
* Rozpoznávání závada a jejich příčiny
* Oprava závad

Co od Vás očekáváme:

* SOU technického oboru
* Ochota práce na směny
* Praxe na podobné pozici
* Ochota práce na 3 směny – volné víkendy!
* Flexibilita, samostatnost a hlavně spolehlivost Ti nesmí chybět

Co Vám můžeme nabídnout:

* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* 5 týdnů dovolené
* Krásné čisté pracovní prostředí
* 13. plat
* Závodní stravování
* Spousta firemních akcí
* Práce je vhodná pro muže i ženy!
* NÁSTUP IHNED!!

Místo výkonu práce: okres Jičín

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování Závodní stravování

Programátor PLC (m/ž)

Nutně vás hledají
  • Jičín
  • EQUANS Services a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hostinné
  • KRPA PAPER, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Libštát
  • Václav Jiřiček
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Turnov
  • KERI a.s.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Beroun
  • Human-Res s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Nusle, Praha
  • Kongresové centrum Praha, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Parkoviště
  • Bruntál
  • SOLEX AGRO, s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Vysoké Mýto
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč

EQUANS Services a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., RKO GROUP a.s., Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o., Aleš Gregor, CRYTUR, spol. s r.o., HR Direct s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DISPONERO s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GIGA, spol. s r.o., Josef Lojek s.r.o., KRPA PAPER, a.s., K-steel s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SONEX MECHANIC, s.r.o., LTZ Libštát s.r.o., Václav Jiřiček, JARO Česká Skalice, s.r.o., KERI a.s., DIAS TURNOV, s.r.o., FORMPLAST-Svoboda s.r.o., BRANO a.s., COMA Jilemnice s.r.o., WEPOL, a.s., FKM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Manažer / manažerka kvality, Projektový / projektová manažerka, Dělník / Dělnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Technik / technička BOZP, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jičín, Nová Paka, Lázně Bělohrad, Semily, Skřivany, Turnov, Jilemnice, Nový Bydžov, Příšovice, Hostinné, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Libuň, Libštát, Ostroměř

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Bor den EU hledám IT Jičín krásné místo Most na dobu neurčitou náplň práce OZP plat práce pracovní pracovní prostředí pracovní smlouva praxe prostředí samostatnost směny smlouva SOU společnost stabilní stravování vhodná víkend výkon životopis dovolené firemní místo výkonu práce na dobu náplň obor okres oprava PR stav stroj technické tým údržba závod