Vedoucí oddělení (ž/m) - Sokolov

Sokolov
46.000 – 55.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Kaufland Česká republika v.o.s.

Jsme úspěšná a stabilní mezinárodní obchodní společnost, která po celé republice provozuje 138 prodejen, 2 distribuční centra v Modleticích u Prahy a v Olomouci a vlastní masozávod v Modleticích u Prahy.

V České republice zaměstnáváme v současnosti více než 25 000 lidí na pozicích nejrůznějšího charakteru: prodavač, skladník, řezník, grafik, účetní, ajťák, nákupčí, personalista, manažer, architekt a mnoho dalších profesí. Práci nebo praxi u nás získáte, ať jste učeň, student, absolvent nebo odborník se zkušenostmi.

Dokážeš jako vedoucí oddělení vést a motivovat lidi? Troufneš si zastupovat manažera prodejny? Na této pozici tě čeká koordinace týmu, provozní i manuální práce na prodejně a aktivní kontakt s kolegy a zákazníky. U nás najdeš skvělou partu lidí. Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky.


Co je u nás volného

pozice vedoucí pokladen

  • nástup 46 000 Kč, po 1. roce 48 000 Kč, po 2. roce 50 000 Kč a po 3. roce 52 000 Kč
  • od 1.7.205 NAVÝŠENÍ: nástup 49 000 Kč, po 1. roce 52 000 Kč a po 2. roce na 55 000 Kč

Co tě u nás bude bavit

  • převezmeš zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů a dosahování požadovaných výsledků v jednotlivých odděleních
  • pod tvým vedením musí běžet bezchybné vyúčtování peněžních prostředků, plynulé odbavení zákazníků na pokladnách a informacích
  • budeš se věnovat i vedení a rozvoji zaměstnanců
  • pod palcem budeš mít také plynulý chod svěřeného oddělení a dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů
  • jako vedoucí zastřešíš personální záležitosti oddělení

Jak si tě představujeme

  • máš prokazatelnou praxi na podobné pozici a zkušenost s vedením lidí
  • počítáš s tím, že na tebe vyjdou směny i o víkendech a svátcích
  • máš čistý trestní rejstřík

Co za to dostaneš

  • smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • příspěvek 10 % nad rámec zákona za práci o víkendu (celkem 20 %)
  • benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • již od nástupu 25 dní, za pět let 27 dní a později 30 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • parkování

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | Zdravotní ústav se sídlem v… | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 40 000 – 73 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. října
Pekařství a cukrářství Sázava, a.s. | Pekařství a cukrářství Sázava… | Lanškroun Lanškroun
  • 26 500 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. dubna
KVARTO s.r.o. | KVARTO s.r.o. | Dynín Dynín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
POTENCIAL vratové systémy s.r.o. | POTENCIAL vratové systémy s.r… | Ostrava Ostrava
  • do 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
V.M.O. s.r.o. | V.M.O. s.r.o. | Praha Praha
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. dubna
Lindner Türen - Fassaden s.r.o. | Lindner Türen - Fassaden s.r… | Ostrov, Karlovy Vary Ostrov, Karlovy Vary
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
VITRANS s.r.o. | VITRANS s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HOFMANN WIZARD s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., STARNET, s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., Albert Česká republika, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, EVROPA services Czech s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., KFC, Modivo Czech, s.r.o., PRANTL Masný průmysl s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., KESSL spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, DISPONERO s.r.o., TOP TANK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Údržbář / Údržbářka, Dekoratér / Dekoratérka, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Laborant / Laborantka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Mistr / Mistrová, Specialista / specialistka v energetice, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Karlovy Vary, Kyselka, Cheb, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kraslice, Celá ČR, Sokolov, Dvory, Karlovy Vary, Rybáře, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Mnichov, okres Cheb, Jenišov, Sedlec, Karlovy Vary, Potůčky

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak napsat životopis s pomocí ChatGPT, který zaujme personalistu

Jak napsat životopis s pomocí ChatGPT, který zaujme personalistu

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna?

Pracovní trh 2026: vyšší mzdy, digitalizace a nové povinnosti. Co se mění od ledna?

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Když po pohovoru nastane ticho a firma se neozývá. Jak se bránit náborovému ghostingu?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.

bezpečnost na dobu neurčitou zájem zkušenost