Hledáme lidem práci Manpower

Specialista marketingu výrobní společnosti

Lokalita Teplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Velice stabilní, chová se dobře ke svým zaměstnancům, je moderní a není to automotive....

Nábor do kmene super výrobní společnosti, kde se marketingový specialista vyřádí :)

Popis pozice:

  • Strategická podpora zavádění nových výrobků (Trade Story, vizualizace obalů výrobků, grafika výrobků, spotřebitelské testy)
  • Podpora a realizace projektů v oblasti komerčních inovací v rámci evropského regionu
  • Podpora evropského prodejního týmu při plnění strategických cílů
    (dostupnost produktu, viditelnost produktu na prodejně, vývoj grafických návrhů, příprava vzorků atd.)
  • Poskytovat včasné a kvalitní výstupy o projektech v rámci EU regionu na základě strategií a priorit jako např. projekt udržitelnosti
  • Zapojení do inovačních procesů v rámci obchodu
  • Sledování aktuálních trendů a konkurence (implementace novinek)
  • Pomoc s přípravou účasti na mezinárodním veletrhu

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor marketing výhodou
  • Předchozí praxe v oblasti marketingu/obchodu, případně zákaznickém servisu – výhodou
  • Aktivní znalost AJ – podmínkou
  • Kreativita a organizační vlastnosti
  • Komunikativnost
  • Znalost výrobních procesů výhodou

Nabízíme:

  • 7,5hodinovou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Půlroční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění/ Cafeterie na volnočasové aktivity
  • Zvýhodněné stravování
  • Vzdělávání, jazykové kurzy
  • Firemní akce

  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 5. října
  • Vlašim
  • AGF s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Benešov
  • PINKO a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Benešov
  • Auto Michálek s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Česká Skalice
  • Školní jídelna Česká Skalice
  • od 19 000 Kč

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ akce aktuální auto bonus bonusy Bor dění EU grafik IT kandidát kurz kurzy marketing mezinárodní nábor náplň práce pec penzijní připojištění plnění podpora pojištění pozice práce pracovní praxe připojištění příspěvek sledování specialist specialista společnost společnosti stabilní stravování volno vzdělání vzdělávání vzor zaměstnanců znalost cafeterie cíl dovolené firemní inovační jazyk kov kreativita kvalitní list náplň národní obchod oblast oblasti obor penzijní pomoc PR proces procesů prodej prodejní profi projekt případ příprava region roční servis strategická strategický test trend trh tým udržitelnost výrobní