Práce: Řidič VZV i bez průkazu - až 28.000 Kč/m + benefity #d6cqY

lokalita: Kyjov, okres Hodonín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Máte zájem o pohodovou práci ve fajn kolektivu ve významné firmě s možností postupu? Hledáme šikovné pracovníky/ce do na pozici řidiče VZV na hlavní pracovní poměr. Budete zde pracovat jen 7,5 h denně. Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

  • třídění, příprava a zpracování surovin
  • obsluha výrobní linky
  • manipulace s hotovými výrobky

Nabízíme:

  • motivující mzda až 28.000 Kč dle praxe a vzdělání
  • kafeterie
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • dotované stravování v areálu – obědy jen za 26 Kč
  • naturální mzda (poukázky na nákup v podnikové prodejně + výrobky zdarma)
  • rekreace na podnikové chatě
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • praxe s obsluhou vysokozdvižného vozíku (průkaz není třeba)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.000 – 28.000 Kč

Toplist