Hledáme lidem práci Manpower

Projektant/ka elektro

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte vystudovaný elektro obor a v AutoCADu jste jako doma? Neváhejte a získejte možnost rozšířit tým projektantů v moderní dynamické společnosti! Architektonický a projekční ateliér v centru Prahy nyní hledá novou kolegyni či nového kolegu se zaměřením na projektování silnoproudého/slaboproudého zařízení!

Popis pozice:

- Zpracování všech stupňů projektové dokumentace (občanská výstavba)
- Aktivní komunikace s partnery a technická podpora projektů
- Koordinace projektů
- Účast při jednání s investory a orgány státní správy

Profil kandidáta:

- VŠ vzdělání v oboru elektro, případně SŠ s praxí
- Spolehlivost, pečlivost
- Zájem o obor, chuť učit se novým věcem
- Velmi dobrá znalost práce v programu CAD
- Odpovídající grafický projev

Nabízíme:

- Spolupráci na architektonicky zajímavých projektech
- Odborný růst orientovaný na moderní technologii
- Prostor k osobnímu rozvoji a seberealizaci
- Pružnou pracovní dobu
- Příjemné zázemí přímo v centru Prahy
- Odpovídající finanční ohodnocení

  • Přerov
  • ČMŽO - elektronika s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. července
  • Bystřice, Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • 25 000 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Jaroměř
  • VK INVESTING s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. října
  • Olomouc
  • VALIANT - TMS Czech s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 25. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • Compas automatizace, spol. s r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 14. února
  • Příbram
  • R&R-BETH ELEKTRO s.r.o. v likvidaci
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Planá nad Lužnicí
  • ENERGOSTAR Tábor s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Sezemice, Pardubice
  • Engel - Gematex s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Ostrava
  • YOUNG4ENERGY s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Ostrava
  • PEZ - projekce energetických zařízení s…
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Energomontáže Votroubek s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Česká Lípa
  • Krofian CZ spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Olomouc
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Benešov
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Strakonice
  • JATKY Hradský, s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • Truhlářství Chodora s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Štěnovice
  • Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
  • od 26 000 Kč
  • Jihlava
  • OK TREND s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Semily
  • PCO VIDOCQ s.r.o.
  • od 15 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

AJ architekt auto Bor dokumentace elektro hodnocení investor IT kandidát komunikace měření možnost náplň práce nové ohodnocení partner pečlivost podpora pozice práce pracovní rozvoj růst řízení společnost společnosti vzdělání znalost CAD dokument doma finanční jednání koordinace koordinace projektů náplň obor odbor odborný osobní PR profi program projekt projektová projektování projektové příjemné případ správy stav technická technolog tým zájem