Inspektor Kvality - Jablonec nad Nisou - práce na 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma G & P Quality Management s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Kdo jsme:

projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém a leteckém průmyslu
našimi hlavními zákazníky jsou Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia atd.

Náplň práce:

  • vizuální kontrola dílů
  • jednoduché měření, drobné opravy
  • práce na projektech přímo v závodech u našich zákazníků
  • práce na 2 směny

Požadujeme:

  • pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
  • časová flexibilita je velkou výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • schopnost pracovat v týmu
  • dobrý zrak nebo adekvátní brýle / čočky

Nabízíme:

  • stabilní práci v dynamické prosperující společnosti
  • pro nadějné velmi zajímavý kariérní růst
  • možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu
  • bonusový systém pro zaměstnance
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas, ve svátcích, v sobotu a v neděli, za noční směnu
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 18. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Tábor
  • Verpa Folie Tábor s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Milevsko
  • Karel Rymon
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • WoodVilla s.r.o. v likvidaci
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Humpolec
  • ELITE-L.V.P. PRAHA s.r.o.

HOFMANN WIZARD s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., Minit, s.r.o., 1ku1 s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Praha, Top Servis Berka s.r.o., DISPONERO s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., USK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Tesař / Tesařka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality

Liberec, Turnov, Hodkovice nad Mohelkou, Velké Hamry, Český Dub, Příšovice, Mnichovo Hradiště

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

AJ auto automobil bonus činnost firma hlavní inspektor ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kariérní růst kvality měření mobil možnost nad Nisou náplň práce NDA pečlivost plat práce pro zaměstnance přesčas příplatky příspěvek růst řízení směny SOU společnost společnosti stabilní stravenky zdravotní zdravotní stav zkušenosti činnosti dar díl kariérní kontrola náplň odpovědný opravy PR projekt projektová průmysl přístup schopnost standard stav systém tým vizuál vizuální zákazník závod zkušenost