Hledáme lidem práci Manpower

Inspektor kvality_Hrádek nad Nisou

Lokalita Hrádek nad Nisou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste pečlivý a ochotný pracovat v nepřetržitém provozu?

Můžete nastoupit ihned?

Popis pozice:

- práce vhodná pro muže a ženy
- vizuální kontrola dílů
- jednoduché měření
- drobné opravy hlavně plastových dílů
- práce na projektech přímo v závodech klientů
- NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Profil kandidáta:

- zkušenosti na obdobné pozici vítána

- dobrý zdravotní stav

- pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda od 110 Kč/hod.
- 80 Kč stravenka/směna
- příplatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%
- příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti nebo využití svozu

  • Keblice
  • DISCRET TS s.r.o.
  • 19 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. června
  • Nové Město, Praha
  • Česká obchodní inspekce
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Keblice
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Chvalovice, Znojmo
  • Palasino Group, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Karlovy Vary
  • Státní zemědělská a potravinářská…
  • od 22 980 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Bruntál
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 4. června
  • Korozluky
  • M.Ward Manufacturing, s.r.o.
  • 16 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Státní úřad inspekce práce
  • 19 760 – 29 740 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Hradec Králové
  • od 19 760 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 21 000 – 29 700 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Ostrava
  • KPDH strojírna s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 31. března
  • Strakonice
  • ČZ a.s.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Církvice, Kutná Hora
  • Libor Černohlávek
  • od 18 000 Kč
  • Lovosice
  • Lovochemie, a.s.
  • 19 000 – 20 600 Kč
  • Harrachov
  • Jiří Bečvář
  • Kostelec nad Černými lesy
  • ANNAMARIA - EU s.r.o.
  • 45 000 – 100 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Turnov, Děčín, Mladá Boleslav

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

HR Hrádek Hrádek nad Nisou inspektor ISO IT kandidát kvality měření mzda nad Nisou náplň práce odpovědnost pečlivost plat pozice práce přesčas příplatky příspěvek SOU svátek vhodná zdravotní zdravotní stav zkušenosti díl kontrola náplň opravy PR profi projekt směna stav stravenka vizuál vizuální závod zkušenost