Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor/ka Kvality V Jablonci Nad Nisou!

Lokalita Jablonec nad Nisou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte už nějaké zkušenosti v oblasti kontroly kvality? Máte základní zkušenost s měřidly?

Pokud Vám nevadí práce ve směnném režimu 4 dny práce a 4 dny volno, nepřestávejte číst :)

Mzda: od 23 000 Kč

Popis pozice:

- kontrola výrobků

- navrhovat řešení v případě špatných kusů

- kontrola realizace řešení

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ nejlépe technické zaměření

- praxi na obdobné pozici min. 1 rok

- zkušenost s plasty výhodou

Nabízíme:

- motivační mzdové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- 13. a 14. plat

- stravenky

- profesní a kariérní růst

- a další zajímavé benefity

  • Poděbrady
  • Ing. Mojmír Pavlík
  • 16 000 – 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. července
  • Ostrava
  • CSTfire s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Kutná Hora
  • BSM GROUP s.r.o.
  • od 15 500 Kč
  • Strašnice, Praha
  • Fialkovská s.r.o.
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 20. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Turnov

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

AJ benefit benefity den hodnocení ISO IT kandidát kariérní růst kontrolor kvality měření mzda nad Nisou náplň práce ohodnocení plat pozice práce režim růst SOU stravenky týden týden dovolené navíc volno zkušenosti dny dovolené kariérní kontrola kontroly motivační mzdové náplň navíc oblast oblasti PR profesní profi případ rok řešení technické zkušenost