Automechanik se slabostí pro náklaďáky

Lokalita Otrokovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Máte rád/a auta a ze všeho nejvíc ta velká? Nedokážete si představit lepší práci, než pod kapotou pořádné mašiny? Hledáme právě vás. Budete pracovat na zakázkách a pod ruce se vám dostanou moderní motory nebo třeba nové Tatrovky. Za zakázky budete dostávat úkolové odměny a získáte cenné zkušenosti a školení.

Popis pozice:

  • Vaším denním chlebem budou opravy a servisování nákladních vozidel
  • Budete spolupracovat s přijímacím technikem servisu na průběhu opravy
  • Pracovat budete v 2 směnném provozu (ranní nebo odpolední)

Profil kandidáta:

  • Bez řidičáku skupiny B se neobejdete (další skupiny jsou výhodou)
  • Pokud jste vyučen/a v oboru automechanik, je to plus
  • Jestli máte zkušenosti v opravách aut, bude to velký bonus, ale praxe není podmínkou

Nabízíme:

  • Vezmeme vás ihned, a to na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Kromě motivující mzdy budete dostávat odměny za plnění úkolů
  • Můžete se těšit i na náborový příspěvek
  • Po zapracování vám dáme týden dovolené navíc
  • Přispějeme vám na stravné
  • Jestli si spoříte na penzi, přispějeme vám i na ni
  • Všechno od nás dostanete (nářadí, oblečení, nejmodernější tech. vybavení)
  • Získáte zkušenosti se servisem a opravami různých typů motorů

Máte zájem o tuto nabídku?