Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Skladník/ce ve stavebninách, 1 směna, až 30.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete získat fajn práci v rodinném fajn týmu jen na jednu směnu v prodejně se stavebninami a vydělat si až 30.000 Kč se spoustou bonusů? Máte alespoň malou praxi s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost). Náplň práce: - vykládka zboží z kamionu, naložení do auta k zákazníkovi - řízení vysokozdvižného vozíku - komunikace se zákazníkem Místo výkonu práce: Hradec Králové Nabízíme: - zajímavou mzdu až 30.000 Kč, popř. i více - práci v jednosměnném provozu (v rozmezí 7-17 h., délka směny dle domluvy) - týden dovolené navíc - stravenky 100 Kč - Cafeterie benefitů - příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli - příspěvek na penzijní pojištění - sleva na firemní výrobky a zboží Požadujeme: - zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz) - fyzická zdatnost - ochotu pracovat dle domluvy 1x za 14 dní v sobotu (směna jen 8-12 h)

Elektromechanik EZS,EPS

Nutně vás hledají
  • Hradec Králové
  • Signalservis, a.s.
  • 37 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • S T A K O společnost s ručením omezeným
  • 40 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
Zveřejněno: 17. dubna
  • Regmont EU s.r.o.
  • 45 000 – 75 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
Zveřejněno: 13. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
Zveřejněno: 30. ledna
  • Lanškroun
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna

Signalservis, a.s., PROROZVOZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., XXXLutz, USNU nové spaní s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, Comac jobs s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Jitka Květenská s.r.o., Transport Cargo Express s.r.o., Adéla Strnadová, ManpowerGroup s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Regmont EU s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RAVEN CZ a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Elektrárny Opatovice, a.s., PERNÍK s.r.o., Kartáče Souček, s.r.o., Lukáš Svoboda, MITRANS CZ, s.r.o., A-DOPRAVA s.r.o., Jaroslav Hušek, TRIKER, a.s., AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Statutární město Hradec Králové, Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., Petr Slánský, Josef Voršilka, NOTYKA s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha zařízení, Výškový pracovník / pracovnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Manažer / manažerka prodeje

Hradec Králové, Opatovice nad Labem, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Čeperka, Býšť

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

agenturní zaměstnávání AJ auta benefit bonus den HR Hradec Hradec Králové IT komunikace králové místo náplň práce nové odpovědnost plat pojištění pojištění odpovědnosti práce příspěvek řízení sklad směny společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc výkon zaměstnávání zaměstnavatel agent cafeterie dohody dovolené firemní kontakt kov místo výkonu práce náplň navíc penzijní penzijní pojištění PR prodej směna stav tým vydělat zákazník zkušenost