Volné místo ve firmě Skanska a.s.

Elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě.

Náplň práce:

  • Pravidelná revize a servis elektrozařízení věžových jeřábů
  • Zodpovědnost za chod a údržbu elektro zařízení střediska půjčovny jeřábů
  • Podílení se na montáži (demontáži) věžových jeřábů
  • Dodržování platných předpisů v oblasti BOZP+PO a dodržování zásad etického kodexu

Jaké jsou naše požadavky:

  • SOU (elektro, zámečník, opravář strojů či příbuzné obory)
  • Flexibilitu spojenou s cestováním

Výhodou:

  • Praxe
  • Jeřábnický a vazačský průkaz (možné dodělat po nástupu)
  • Další průkazy např. el. vyhláška 50 § 9

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,–Kč
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,–Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Místo výkonu práce: Praha

Máte zájem o tuto nabídku?