Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SKLADNÍK DO VÝROBY (až 30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kuřim
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme schopného skladníka do prosperující mezinárodní firmy. Práci zastanou schopní muži! Neváhejte se mi ozvat, ráda s vámi vše do detailu proberu.

Náplň práce:

  • Dovoz materiálu ke strojům a následný odvoz a naskladnění výrobků
  • Zaevidování materiálu a výrobků do PC
  • Při práci se využívají různé manipulační vozíky
  • Manipulace s materiálem a hotovými výrobky dle požadavků klienta

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SOŠ
  • Ideální je praxe na pozici skladníka/není podmínkou vše naučíme
  • Samostatnost, pečlivost a proaktivní přístup je maximálně vítána
  • Uživatelská práce na PC (pokud jsi znalý SAP značka ideál)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní bonus po zapracování 50.000 Kč
  • Mzda až 30.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Nejrůznější bonusy např. přesčasy, produktivita, příspěvky na dopravu. Aby šla práce dobře od ruky
  • Budete-li šikovní karierní postup je zajištěn
  • Stálé navyšování kvalifikace
  • Pohodlný dojezd z centra Brna autobusem
  • Místo výkonu práce Brno-venkov

Projektový manažer Junior

Nutně vás hledají
  • Sivice
  • MedPharma, spol. s r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší

Mechanik údržby

  • Velké Meziříčí
  • NKT s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. dubna

Skladník s VZV

  • Syrovice
  • ONIO s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Olomouc
  • UNICAPITAL N.V., odštěpný závod
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 11. dubna
  • Vsetín
  • Vsetínská nemocnice a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 14. března

MedPharma, spol. s r.o., Perfect Carpets s.r.o., NKT s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., EK-INDUSTRY, s.r.o., ONIO s.r.o., ATC Styl s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., LIKOV s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Proventia Czech s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., BLANESTA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JMKovo-BK s.r.o., TRIDO, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, oncomed manufacturing a.s., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Horavia s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Sivice, Třebíč, Velké Meziříčí, Adamov, okres Blansko, Syrovice, Náměšť nad Oslavou, Brno, Kuřim, Blansko

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ auto bonus bonusy Brno hledám IT kvalifikace mezinárodní místo Most mzda náplň práce pečlivost postup práce praxe produktivita přesčas přesčasy samostatnost sklad SOU výkon značka centra dovolené firmy kov materiál místo výkonu práce náplň národní PC PR příspěvky přístup stroj uživatel