Volné místo ve firmě Skanska

Řidič sk. C - jedna směna PO - PÁ / denní návraty domů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Skanska a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „řidič“ do stavební společnosti Skanska.

Hlavní náplň práce:

  • Práce spočívá v řízení nákladních a podobných typů automobilů
  • Hlavní úkoly spočívají v obsluze a údržbě svěřeného vozidla, jeho řízení a manipulace s nákladem, přeprava nákladu na určené místo na stavbě
  • Výjimečně dle stavby a potřeby je zajištěno ubytování

Pracovní nabídky pro řidiče máme v rámci velké části České republiky

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C, v určitých regionech +E
  • Profesní průkaz
  • Digitální karta do tachografu
  • Platné psychotesty pro řidiče

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání (nejedná se o sezónní práci)
  • Stravné nebo příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené + 2 další dny placeného volna extra tzv. „sick days“ + 5 dní zimní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.)
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta za 350,–Kč, T-mobile zvýhodněné tarify apod.

  • Olomouc
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. března
  • Benešov
  • Manpower
Zveřejněno: 9. července
  • Poříčany
  • Skanska
Zveřejněno: 4. srpna

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., CERCLING CORP s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Česká pošta, s.p., Bergasto a.s., JISTU recruitment s.r.o., BAKKER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa železnic, státní organizace, ALFA VRTY s.r.o., Košík.cz s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bubeník 1913 s.r.o., Arcibiskupství olomoucké, Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., VAN WOLF service s.r.o., Escon projekt s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MedicProgress, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Trimex Olomouc spol. s r.o., ELEKTRO-FLEXI s.r.o., X - servis park s.r.o., Olomoucký kraj, Smart stavby s.r.o., K O O P R O N s. r. o., ARRIVA autobusy a.s., VAPEE Morava s.r.o., SQZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OL-STEEL CZE s.r.o., WAXOSTAR trade s.r.o., Jan Pospíšil, ROVY design s.r.o., Stanislav Coufal, PESTANCZ AUTO s.r.o., AUTO Hlaváček a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Finanční analytik / analytička, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Vedoucí servisu

Olomouc, Celá ČR, Hlušovice, Hněvotín, Velká Bystřice

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ auto automobil benefit benefity bezpečnost boty den hlavní hledám IT místo mobil nabídky náplň práce nové plat pojištění práce pracovní příspěvek řízení sick day společnost společnosti sport stabilní stravné stravování tarif tarify ubytování zaměstnanec zaměstnání zaměstnavatel životní pojištění dny dovolené karta náklad náplň penzijní placené PR pracovní nabídky profesní region řidič sezónní směna stav stavební test úkol úkoly volna vybavení zaměstnanecké zaměstnanecké benefity životní