Volné místo ve firmě G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Strážný - Blansko - nástup možný od 1.5.24

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), dohoda o pracovní činnosti (dpč), dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, zdravotně postižené
Lokalita Pražská 2532/4, Blansko, 678 01
Firma G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 5. 2024 — 1. 5. 2025

O nás

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Jsme světová jednička specializující se na outsourcing bezpečnostních služeb. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní řešení po celém světě.

Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V současné době působíme v 95 zemích světa a zaměstnáváme přes 585 000 lidí. Na českém trhu působíme od roku 1990. Zaměřujeme se na služby jako je bezpečnostní poradenství, fyzická ostraha nebo bezpečnostní systémy. Máme vlastní dohledové a poplachové centrum díky kterému jsme ihned připraveni reagovat na vzniklá bezpečnostní rizika.

Nyní pro pracoviště v Blansku hledáme vhodné uchazeče na pozici Strážný.
Pozice je vhodná pro všechny co mají zájem o práci v ostraze bez omezení pohybového aparátu.

Náplň práce:

  • Kontrola osob a vozidel
  • Evidence návštěv
  • Obsluha bezpečnostních technologií
  • Obsluha bezpečnostního rámu
  • Obchůzková činnost - náročná obchůzka za každého počasí (cca 90 min.)
  • Výdej klíčů

Co od Vás očekáváme:

  • Čistý Výpis z rejstříku trestů
  • Flexibilita, komunikativnost
  • Dobrá fyzická zdatnost z důvodu náročné obchůzky
  • Uživatelská znalost PC
  • VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" či zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Nástup možný od 1.5.24
  • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
  • Kompletní uniforma zdarma
  • Příspěvek na reprezentaci
  • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
  • VIP sleva na produkty Datart
  • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
  • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte na naší bezplatné lince zobrazit tel. číslo .

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ bezpečnost Blansko činnost data den evidence hledám HR IT kvalifikace měsíc mzdy nabídka náplň práce odpovědnost plat pojištění pojištění odpovědnosti poradenství pozice práce pracoviště pro rodinné příslušníky příspěvek rizika SOU společnost společnosti stráž škody tarif uchazeč uživatelská znalost vhodná vhodné výplata zaměstnáváme zaměstnavatel zdarma zkušenosti znalost životopis bezplatné centrum české dar kontakt kontrola kov náplň národní oblast oblasti obsluha PC PR profesní příslušník rok služby součást systém systémy technolog trh uživatel zájem zkušenost