Hledáme lidem práci Manpower

Obchodně-technický konzultant

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Produktového specialistu, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou čerpadel české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

Tvorba technických nabídek, konzultace u klientů, uzavírání obchodních smluv

Kalkulace obchodních podmínek-komunikace s centrálou v Německu v anglickém nebo německém jazyce

Komunikace s techniky u klienta- specifikace problému- návrh vhodného řešení a produktu

Provádění montážních kontrol u klienta, uvádění do provozu, předání projektu

Cestování v rámci ČR za klienty – k dispozici služební automobil i k soukromým účelům

Profil kandidáta:

SŠ/VŠ vzdělání strojního či chemického zaměření

Komunikativní se slušným vystupováním, který se ale nebojí obléknout montérky a jít s technikem do provozu

Komunikace v anglickém nebo německém jazyce na denní bázi -telefonická komunikace s německou centrálou

Aktivní řidič – služební cesty v rámci ČR  - cca 30% náplně práce

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

Služební automobil i pro soukromé účely

13. plat

Stravenky

Speciální cestovní bonus

  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Pardubice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Pardubice
  • Špedka CZ Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 120 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Praha
  • FG Energy s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 8. září
  • Mošnov
  • SINEKO Engineering s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Ostrava
  • Jiřina Pišťáková
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • České Budějovice
  • Českomoravská aukční společnost s.r.o.…
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Blansko
  • Allianz pojišťovna, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. července
  • Žďár nad Sázavou
  • ALVAO s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Ostrava
  • LANDMARK PROFIT s.r.o.
  • 60 000 – 79 999 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Slatiňany
  • Bohumil Netolický
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Dědová
  • METAL SERVIS HLINSKO s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Olomouc
  • TOMA Olomouc, s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Horní Dubenky
  • Obec Horní Dubenky
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Telč
  • Panský dvůr Telč, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Jihlava
  • TAX Optimal s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Zubří, Vsetín
  • Gumárny Zubří, akciová společnost
  • 24 600 – 28 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Pracanti s.r.o.
  • SPEDOS Servis s.r.o.

21 Consult Group s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, Eco Face s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., X FUTURE Group s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., EVROPA realitní kancelář, AC Jobs, s.r.o., Möbelix, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Kaufland Česká republika v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Špedka CZ Solutions s.r.o., Fix and retail s.r.o., COREX Pardubice s.r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., iFORO Group, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Pardubice, Celá ČR, Pardubice-Staré Město, Pardubice, Staré Hradiště, Chrudim

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ auto automobil bonus bonusy ČR data den dění hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace konzultant Luže měření místo mobil náplň práce Německo obchodní ohodnocení Pardubice pec plat pozice práce služební služební auto SOU specialist specifika společnost společnosti stravenky technik telefon vhodné výkon vzdělání zaměstnanec anglické cestování cestovní cesty české člen finanční chemické kov list místo výkonu práce náplň náplně německé obchod PR problém produktové profi projekt přátelské předání řešení řidič speciální stroj technický techniky tvorba tým zahraniční zaměstnanecký zkušenost