Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme jeřábníky, vydělej si až 25 000 Kč čistého!

Lokalita Kralupy nad Vltavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pokud se chcete stát součástí stabilní společnosti s 25 letou tradicí a získat pracovní jistotu, pak hledáme právě Vás!

Zašlete životopis a buďte o krok blíže získání práce!

Popis pozice:

  • Obsluha jeřábu
  • Práce na věžových jeřábech MB
  • Nakládání balíků kari sítí na kamiony
  • Řízení týmu 4 vazačů při práci na jeřábu

Profil kandidáta:

  • Zodpovědné a svědomité kandidáty
  • Jeřábnický průkaz typu B – podmínkou

Nabízíme:

  • Mzda až 25 000 Kč čistého měsíčně
  • Možnost placených přesčasů
  • Osobní ohodnocení
  • Výkonnostní ohodnocení
  • Příspěvek na firemní pojištění odpovědnosti
  • Možnost zvyšování kvalifikace (zaškolení VZV, atd.)
  • V případě potřeby pomoc při zajištění ubytování
  • Firemní pracovní oděv včetně kompletního servisu
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti

Neváhejte a ozvěte se už dnes prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte zobrazit tel. číslo .

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FIEGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Město Odolena Voda, ProJobEU s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., PORR a.s., Golf Beřovice s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Stokvis Promi s.r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., H&B Group s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Letňany, Praha 1 - Staré Město, Postřižín, Odolena Voda, Klecany, Zdiby, Středokluky, Beřovice, Dobrovíz, Slaný, Mělník, Hostivice, Kladno

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

AJ data hledám hodnocení IT jeřábník kandidát kvalifikace možnost mzda náplň práce oděv odpovědnost ohodnocení pojištění pojištění odpovědnosti pozice práce pracovní přesčas příspěvek režim SOU společnost společnosti stabilní školení ubytování výkon získání životopis firemní na pracovišti náplň obsluha odpovědné odpovědní osobní pitné placený pomoc PR profi případ rok servis součást tým výkonnost