Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Dělník ve výrobě gramofonových desek (m/ž), nástup do kmene!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Beroun
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Polygrafie, tisk, grafika a vydavatelství, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 26.000 – 28.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Chcete práci v úspěšné české firmě, která je špičkou ve svém oboru?

Hledáte stabilního a odpovědného zaměstnavatele?

Pro největšího výrobce vinylových desek na světě momentálně poptáváme pracovníky na pozici sypače nebo plastikáře.

Přihlaste se a užijte si měsíční mzdu až 27 000 Kč, dotované závodní stravování, svozy z Kladna zdarma a mnoho dalšího.

Náplň práce:

Pozice SYPAČ

  • průběžné manuální doplňování granulátu pro lisování gramofonových desek

Pozice PLASTIKÁŘ

  • obsluha extrudéru a dalších zařízení na výrobu granulátu pro výrobu gramodesek
  • zavěšování sil se sypkou směsí
  • obsluha míchacího zařízení
  • manipulace s materiálem

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve dvanáctihodinových směnách
  • trestní bezúhonnost
  • u plastikáře zkušenosti s extrudérem vítané (nikoliv nutné), alespoň výuční list (technický směr výhodou)
  • u sypače praxe z výroby výhodou (nikoliv podmínkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • měsíční mzdu až 27 000 Kč u plastikáře, až 26 000 Kč u sypače
  • dotované závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefity
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • dobrou dostupnost z Prahy MHD (cca 15 min z metra B Zličín)
  • z Kladna svozovou dopravu zdarma

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Tovačov
  • Edita Dvorská
  • 32 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 2. prosince

MANDÍK, a.s., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., Atlas Advertising Group s.r.o., GZ Media, a.s., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Pavlis s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Job Camere CZ s.r.o., Petr Malík, Orifarm Supply s.r.o., Česká pošta, s.p., Omega Hořovice spol. s r.o., Skanska a.s., PACKMAN´S PACK s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Zahrada Bosu s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., PORR a.s., Policejní prezidium České republiky, PROTEOR CZ s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., CEBYT, a.s., Novitim s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., CentralWork s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CigDus s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Designér / Designérka, Grafik / Grafička, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Kameník / Kamenice, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Polygrafický technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 6 - Bubeneč, Praha 4 - Nusle, Praha 1 - Staré Město, Rudná, okres Praha-západ, Unhošť, Chýně, Žebrák, Hostivice, Hořovice, Dobrovíz, Kladno, Dobříš, Středokluky

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

benefit benefity Bor CV dělník EU ISO IT mobil mobilní tarif mobilní tarify na dobu neurčitou náplň práce pozice práce pracovní pracovník praxe řízení stabilní stravování tarif tarify vzdělávání zaměstnavatel zdarma zkušenosti české člen dar dobro firemní list materiál měsíční mobilní na dobu náplň obor obsluha odbor odborné odpovědné PR technický výroby závod zkušenost