Fajn práce - kompletace kosmetiky - 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.000 – 25.000 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Kačerov, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Pro společnost sídlící v Říčanech – Jažlovicích, zabývající se výrobou obalových materiálů, hledáme zručné pracovníky/pracovnice na plnění a balení kosmetiky a následnou kompletaci. Práce probíhá ve dvousměnném provozu. Doprava je zdarma zajištěna z Opatova či Říčan, cesta trvá cca 15 min.

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • volné víkendy
  • moderní a čisté prac. prostředí
  • stravenky ve výši 115 Kč od 1. dne
  • svozovou dopravu ZDARMA ze stanice metra Opatov a z Říčan

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18+

Máte zájem o tuto nabídku?