Asistenti kompletací - práce na 2 směny (ranní, odpolední)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE:
Příprava materiálu pro další zpracování
Kompletace kovových komponentů
Provádění výrobní a kontrolní činnosti
Práce ve 2-směnném provozu (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00)

CO POŽADUJEME?
Zkušenosti s výrobou a kompletací
manuální zručnost a ochotu se učit novým věcem

CO NABÍZÍME?
Hlavní pracovní poměr
Mzda 100 Kč/hod.+3000 Kč osobní ohodnocení
5 dnů dovolené navíc
Dotované strava přímo na pracovišti
Nadstandardní příplatky
Nástupní bonus až 8.000 Kč
proplacení lékařské prohlídky

  • Přerov
  • DSP Přerov, spol. s r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
  • Hranice, Přerov
  • ZHT Group s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Držovice
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vyšší Brod
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 13. května
  • Plzeň
  • HLS SECURITY AGENCY s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Polička
  • Poličské strojírny a.s.
  • od 15 000 Kč

Lead - HR Services s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Etimos Human s.r.o., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DSP Přerov, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, MONT-KOVO, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., ZHT Group s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., Trenkwalder a.s., Dudr Tools s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., SV servisní, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Jeřábník / Jeřábnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Zlín, Bělotín, Přerov, Troubky, Tršice, Hulín, Přáslavice, Holešov, Kroměříž, Milenov, Klenovice na Hané, Všechovice, okres Přerov, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Potštát, Držovice, Fryšták, Sazovice, Prostějov

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

asistent bonus činnost dění hlavní hodnocení IT mzda náplň práce NDA ohodnocení plat práce pracovní pracovní poměr příplatky směny zkušenosti Zruč asistenti činnosti dar dovolené kov lékař lékařské materiál na pracovišti náplň navíc osobní placení poměr PR prohlídky příprava standard výrobní zkušenost